|
|
کدخبر: ۱۶۷۳۵۴

پیشنهاد سرمربی تیم شهرداری ورامین به مسئولان سازمان لیگ

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: اگر مسئولان سازمان لیگ پول ورودیه را بین کادر فنی و بازیکنان تیم های قهرمان و نایب قهرمان تقسیم کنند انگیزه ها را بالا می برند.

به گزارشخبرگزاری فارس، به منظور ایجاد انگیزه در بین تیم های شرکت کننده در مسابقات داخلی، با تصمیم مسئولان سازمان لیگ تکواندو مقرر شد با آغاز رقابت های فصل جاری، قهرمانان مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس، لیگ برتر نوجوانان و لیگ برتر پومسه در دو بخش بانوان و مردان از پرداخت ورودیه مسابقات معاف شده، تا با استفاده از این تخفیف صد درصدی در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

پیام خانلرخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در واکنش به تصمیمات اخیر سازمان لیگ مبنی بر معاف شدن و تخفیف تیم های قهرمان و نایب قهرمان از پرداخت ورودیه لیگ برتر، گفت: این تصمیم بسیار خوبی است که مسئولان سازمان لیگ می خواهند امسال از تیم های قهرمان، نایب قهرمان و سومی یا ورودیه نگیرند و یا به آنها تخفیف بدهند، اما به اعتقاد من اگر آنها تصمیم می گرفتند که به جای این کار پول ورودیه را پس از قهرمانی و کسب سکوی نایب قهرمانی بین کادر فنی و بازیکنان تقسیم کنند تصمیم بهتری بود.

سرمربی تیم تکواندوی شهرداری ورامین در ادامه گفت: بازیکنان زمانی که با یک تیم قرارداد می بندند با توجه به ناچیز بودن مبلغ قرارداد روی دریافتی خود برنامه ریزی می کنند، اما زمانی که آنها قهرمان یا سکونشین می شوند مبلغی اگر به آنها پرداخت شود به قول بازیکنان طعم دیگری دارد. به هر حال اینچنین کارها باعثمی شود انگیزه بین نفرات برای کسب قهرمانی و سکونشینی بیشتر شود. ناگفته نماند باشگاهی که برای حضور در لیگ برتر ۳۰۰ میلیون تومان هزینه می کند پس تقسیم کردن مبلغ ورودی که ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان بین بازیکنان هیچ تاثیری روی باشگاه ندارد.

خانلرخانی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تیم شهرداری ورامین عنوان قهرمانی در لیگ برتر را کسب کرد مسئولان باشگاه قول اعزام نفرات به کربلا را داده بودند که به همین دلیل جمعه تیم شهرداری ورامین راهی کربلای معلی می شود.

مربی تیم ملی تکواندو که پس از پایان لیگ برتر فعالیت خود را در کنار ملی پوشان آغاز کرده است گفت: شرایط ملی پوشان در اردوهای تیم ملی به خوبی پیگیری می شود و خوشبختانه تا این لحظه هیچ مصدومیتی در بین نفرات حاضر در تیم ملی وجود ندارد. مسابقات پنجم تا هشتم خردادماه در ازبکستان پیگیری می شود و ما اول خرداد راهی محل برگزاری مسابقات خواهیم شد. البته نفرات المپیکی نیز در کنار تکواندوکاران اعزامی به قهرمانی آسیا تمرینات خود را پیگیری می کنند. آنها نیز پانزدهم تیرماه باید در رقابت های جایزه بزرگ چین که ۴۰ امتیاز المپیکی نیز دارد شرکت کنند.

انتهای پیام / م

ارسال نظر