|
|
کدخبر: ۱۶۷۴۴۸

چند گزینه برای تیم ملی جوانان؛

رئیس سازمان تیم های ملی بسکتبال تاکید کرد که مربی صربستانی مورد نظر تیم ملی جوانان یکی از چند گزینه است و شاید این مربی به ایران هم نیاید.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ تیم ملی بسکتبال جوانان باید روز ۳۰ اردیبهشت برای شرکت در مسابقات غرب آسیا به جای تیم ملی بزرگسالان به اردن اعزام شود اما هنوز وضعیت نیمکت این تیم قطعی نشده است و مهمترین گزینه مورد نظر نیز مربی صربستانی معرفی شده از سوی مهمد بچیروویچ سرمربی بزرگسالان است.

شنیده می شد این مربی تا هفته آینده برای ادامه مذاکرات به ایران سفر می کند اما محمدرضا مشحون می گوید: شاید هم این مربی به ایران نیاید چون وی یکی از گزینه ها است و اول باید تصمیم خود را در مورد گزینه های موجود بگیریم. ما هم شناختی از این مربی نداریم اما بچیروویچ وی را معرفی کرده است.

بعد از رفتن ماتیچ جبهه گیری منفی در مورد مربیان صربستانی زیاد شد اما رئیس سازمان تیم های ملی نیز مانند رئیس فدراسیون بحثپول را مطرح می کند: فدراسیون در حال حاضر پول ندارد در حالی که مربیان خوب اروپایی هزینه های زیادی دارند. کی روش را در تیم ملی فوتبال مشاهده کنید که چه می کند. در حالی که مربیان صربستانی چنین خرجی را ندارند حتی بچیروویچ نیز به جز یک جای خواب و حقوق معمول خود درخواست عجیب و غریب دیگری از ما نداشته است. با تمام این اوصاف ما هم دلمان می خواست یک مربی طراز بالای اسپانیایی بیاوریم اما شرایط آن را نداریم.

زاپاتا به ۸ منطقه جغرافیایی ایران سفر می کند

زاپاتا مربی تمرین دهنده اسپانیایی که از سال قبل همکاری با فدراسیون را شروع کرد نیز در حال تمرین گروههای مختلف سنی است و تا چند روز قبل نیز با بازیکنان نوجوان کار می کرد. مشحون می گوید: زاپاتا را در تعطیلات نوروز به بندرلنگه، هرمزگان و گرگان فرستادیم تا به کار پایه و آموزش مربیان بپردازد. حالا هم در تهران مشغول است. برنامه بعدی وی سر زدن به پایگاههای قهرمانی ایران در مناطق هشتگانه است.

انتهای پیام /

ارسال نظر