|
|
کدخبر: ۱۶۸۲۶۳

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت دلیل شکست تیمش در خانه برابر رئال مادرید عجله کردن این تیم برای ارائه یک بازی باز بوده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، فیلیپ لام، کاپیتان و مدافع تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از شکست خانگی ۴ بر صفر تیمش برابر رئال مادرید که باواریایی ها را از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا محروم کرد، گفت: یأس و ناراحتی که از این شکست در ما ایجاد شد بسیار بزرگ است. ما واقعاً به حضور در فینال امید داشتیم و آن را می خواستیم اما رئال مادرید در عرض ۲۰ دقیقه دو گل زد که هر دوی آنها حاصل دو ضربه شروع مجدد بود.

لام افزود: تلخی این شکست و ناراحتی که برای ما به وجود آورد باور نکردنی است. به نظر من به هنگام ضربات شروع مجدد دفاع منطقه ای بهتر جواب می دهد. ما در این بازی مانند بازی رفت گل زودهنگام خوردیم و خیلی طول نکشید که گل دوم را هم دریافت کردیم. باید گفت که بایرن مونیخ از نظر تاکتیکی خوب بازی نکرد. ما برای باز کردن بازی بیش از حد عجله کردیم.

کاپیتان باواریایی ها در خاتمه تصریح کرد: برخلاف بازی رفت که همه چیز تحت کنترل ما بود، در بازی برگشت توپ از این محوطه به محوطه دیگر فرستاده می شد که این شیوه بازی ما نیست. البته مادریدی ها چنین بازی را می پسندیدند.

فیلیپ لام و یارانش در بایرن مونیخ با قبول شکست خانگی برابر رئال مادرید فرصت تبدیل شدن به اولین تیمی که دو بار پیاپی عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب می کند، از دست دادند.

انتهای پیام /

ارسال نظر