|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۱۷

بحثاصفهانی بودن رحیمی انتقاد درستی نیست

خبرگزاری تسنیم: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل جدید سرخ پوشان حمایت کرد.

مهرداد میناوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مهم این است که تکلیف باشگاه پرسپولیس مشخص شده و قرار است حامیان مالی هم به زودی وارد باشگاه شوند. همه ما امیدواریم که این ترکیب هیئت مدیره موفق شود.

وی ادامه داد: همیشه مشکلات مالی در پرسپولیس حواشی زیادی را ایجاد کرده که امیدوارم این بار دیگر خبری از مشکلات مالی نباشد و توافقات با حامیان مالی اجرایی شود تا بعد از سال ها پرسپولیس با خیال راحت بازی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حضور علیرضا رحیمی در این باشگاه، اظهار داشت: چون رحیمی فوتبال بازی کرده کاملا با مشکلات فوتبالیست ها آشناست و زیر و بم مدیریتی را هم می شناسد. من برای رحیمی آرزوی موفقیت می کنم.

میناوند تصریح کرد: اینکه می گویند رحیمی اصفهانی یا سپاهانی است اصلاً استدلال و انتقاد درستی نیست. مگر همین سپاهان با کرانچار، کاظمی و قلعه نویی که اصفهانی هم نبودند قهرمان نشد؟ پرسپولیس و سپاهان یک ریشه دارند و نباید این حرف ها مطرح شود. ما باید از تجریبات رحیمی استفاده کنیم. او هم برای دفاع از خودش و اعتبارش هر کاری انجام می دهد.

انتهای پیام /

ارسال نظر