|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۲۳

دیگر به هیچ عنوان برای فعالیت در بوکس تمایل ندارم

نایب رئیس فدراسیون بوکس گفت: به دلیل مشغله کاری در زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون بوکس، در انتخابات شرکت نمی کنم.

به گزارشخبرگزاری فارس، نصر الله سجادی، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه، زمان انتخابات فدراسیون بوکس را ساعت ۱۰ صبح ۳۱ اردیبشهت ماه اعلام کرد.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد که احمد ناطق نوری با مجوزی که تحت عنوان مقامات کشوری از دولت ارائه کرده است، می تواند در انتخابات ریاست فدراسیون بوکس شرکت کند.

منوچهر مقصودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس، اظهار داشت: طی یکی دو روز گذشته شنیده ام که قرار است سی و یکم اردیبهشت ماه مجمع انتخابات فدراسیون بوکس با حضور احمد ناطق نوری برگزار شود. امیدوارم که وی دوباره بتواند ریاست این فدراسیون را برعهده بگیرد.

نایب رئیس فدراسیون بوکس که در چندماه گذشته به صورت شفاهی از سمت خود در فدراسیون استعفاء کرده است در پاسخ به این سؤال که آیا در انتخابات حضور خواهید داشت یا خیر، گفت: در زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون به دلیل مشغله کاری به دوبی سفر خواهم کرد و به احتمال زیاد در انتخابات فدراسیون حضور نخواهم داشت.

مقصودی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما غیبت نایب رئیس فدراسیون در برگزاری انتخابات از نگاه مسئولان وزارت ورزش و جوانان خللی ایجاد نمی کند، گفت: فکر نمی کنم ایرادی داشته باشد. البته من مدت زیادی است که به صورت شفاهی استعفای خود را اعلام کرده ام، اما ناطق نوری با این استعفاء موافقت نکرده است.

مقصودی در پاسخ به این سؤال که گویا ناطق نوری در صحبت های خود اعلام کرده که اگر از پست نایب رئیسی هم استعفاء کنید قطعا از شما در پست های دیگر استفاده خواهد کرد با این وجود آیا باز هم تمایلی برای حضور در فدراسیون را ندارید، اظهار داشت: احمد ناطق نوری بعد از انقلاب زحمات زیادی برای فدراسیون بوکس ایران کشیده است. البته ناگفته نماند دیگران نیز پا به پای او زحمت کشیدند، اما متأسفانه کسی قدردان زحمات ما نیست. بنده از لحاظ مادی و معنوی تا جایی که می توانستم به این ورزش کمک کردم و دیگر به هیچ عنوان دوست ندارم در فدراسیون بوکس فعالیت کنم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر