|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۴۸

در گفت و گو با فارس:

دبیر فدراسیون بوکس گفت: مسئولان وزارت ورزش و جوانان روز شنبه به صورت کتبی زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس را به ما اعلام خواهند کرد.

به گزارشخبرگزاری فارس، نصر الله سجادی، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حالی سرانجام پس از چندماه چهارشنبه، ۳۱ اردیبشهت ماه را زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس اعلام کرد که دبیر فدراسیون مدعی است که فردا(شنبه) مسئولان وزارتخانه به صورت کتبی این موضوع را به آنها اعلام خواهند کرد.

همایون اردلان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس اظهار داشت: احمد ناطق نوری با توجه به نامه ای که از دولت دریافت کرده می تواند به خاطر اینکه جزو مقامات محسوب می شود در انتخابات فدراسیون بوکس که گویا قرار است ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شود، شرکت کند.

وی افزود: در متن نامه آمده است، احمد ناطق نوری علاوه بر اینکه بازنشسته محسوب می شود به دلیل اینکه جزو مقامات است می تواند در مسائل دیگر کشور مؤثر باشد پس با این حساب او در انتخابات روز ۳۱ اردیبهشت ماه شرکت خواهد کرد.

دبیر فدراسیون بوکس در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولان وزارت ورزش و جوانان قرار است روز شنبه به صورت مکتوب نامه ای به فدراسیون ارسال کند و رسماً زمان برگزاری مجمع انتخاباتی را به ما اعلام کنند. ما نیز از طریق رسانه ها از زمان برگزاری انتخابات مطلع شدیم.

اردلان در پایان خاطرنشان کرد: پس از اینکه روز شنبه دوستان به ما زمان برگزاری انتخابات را اعلام کردند ما نیز باید تا ۱۵ روز رؤسای هیأت استان ها را از این انتخابات مطلع کنیم.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر