|
|
کدخبر: ۱۶۸۹۵۵

هفته سی و ششم لالیگا

رقابت های هفته سی و ششم لالیگا شنبه شب با تلاش تیم ها برای ماندن در لالیگا همراه خواهد بود.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سی و ششم رقابت های لالیگا فردا شب با برگزاری چهار دیدار ادامه می یابد و در اولین مسابقه بارسلونا که با یک بازی بیشتر از رئال مادرید در رده دوم جدول لالیگا قرار دارد، مقابل ختافه به میدان خواهد رفت.

شاگردان مارتینو از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در نیوکمپ از تیمی پذیرایی می کنند که تلاش می کند، از منطقه خطر فاصله بگیرد. ختافه در حال حاضر با ۳۵ امتیاز در رده هفدهم لیگ ۲۰ تیمی اسپانیا قرار دارد و تلاش می کند در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های لالیگا خود را در این لیگ نگه دارد.

در سایر مسابقات مالاگا که هفته گذشته مغلوب ختافه شده بود، از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه میزبان الچه خواهد بود. الچه نیز با ۳۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و اختلاف آن با آلمریا در منطقه خطر تنها سه امتیاز است. این تیم نیز تلاش خواهد کرد در فرصت کم باقی مانده خود را در رقابت های لالیگا حفظ کند. مالاگا در حال حاضر با ۴۱ امتیاز سیزدهم است.

در سایر مسابقات فردا شب که می توان آنها را جدال برای بقا دانست، اوساسونا که با ۳۵ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد، میزبان سلتاویگو خواهد بود. سلتاویگو هم اکنون با ۴۳ امتیاز در رده دهم لالیگا قرار دارد.

در آخرین دیدار نیز رئال وایادولید و اسپانیول با یکدیگر دیدار خواهند کرد. وایادولید هم اکنون با یک بازی کمتر با ۳۲ امتیاز در رده نوزدهم قرار گرفته و برای نجات خود از سقوط به لیگ دسته دوم اسپانیا باید از سد اسپانیول که با ۴۱ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد، بگذرند.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر