|
|
کدخبر: ۱۶۹۰۰۱

تحلیل یک سایت انگلیسی

یک سایت انگلیسی در تحلیل از عملکرد هافبک تیم ملی ایران اعلام کرد وی در ترکیب تیمش و به خصوص در حمله ها موثر بازی می کند.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس در حالی انجام می شود که فولام میهمان استوک سیتی در ورزشگاه بریتانیا است.

استوک با ۴۴ امتیاز رتبه دهم جدول را در اختیار دارد و فولام هم با ۳۱ امتیاز نوزدهم است. سپیدهای لندن به شدت خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کنند و برای ماندن در لیگ برتر انگلیس باید حریف را در زمینش شکست دهند.

اشکان دژاگه، هافبک تیم ملی ایران که در ۹ دیدار اخیر تیمش موفق شده چهار بار دروازه حریفان را باز کند می تواند مقابل استوک هم گلزنی کند. او در تساوی دو بر دو مقابل هال سیتی گل نخست تیمش را با شوتی زیبا وارد دروازه حریف کرد اما در ادامه دریافت دو گل موجب از دست دادن پیروزی و بالا رفتن احتمال سقوط شد.

دژاگه که در این فصل در مجموع پنج گل در لیگ برتر انگلیس زده، تنها دو گل با استیو سیدول، بهترین گلزن باشگاه فاصله دارد. او که در حمله های تیمش حضور موثری دارد، مقابل هال سیتی چهار حمله را روی دروازه این تیم ترتیب داد. او حضوری قدرتمند در این فصل داشته و می خواهد آن را در شرایط خوبی به پایان ببرد اما برای این کار به همکاری هم تیمی هایش در دو دیدار باقی مانده نیاز دارد.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر