|
|
کدخبر: ۱۶۹۰۵۰

بیت آشور: پیروزی تیمم از پاس های گلم مهم تر است

سرمربی ونکوور وایتکپس پیش از دیدار با سن خوزه ارثکوییک به تمجید از مدافع ایرانی خود پرداخته است.

به گزارشخبرگزاری فارس، دیدار تیم های ونکوور وایتکپس و سن خوزه ارثکوییک از هفته نهم رقابت های لیگ حرفه ای آمریکا یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.

این دیدار رویارویی دو بازیکن با تیم های پیشین شان است. استیون بیت آشور در وایتکپس مقابل سن خوزه می ایستد که سال گذشته در آن تیم به میدان می رفت و از طرفی هم شیا سالیناس هم که در سن خوزه بازی می کند، پیشینه به تن کردن پیراهن وایتکپس را دارد.

سالیناس که خیلی خوب بیت آشور را می شناسد در مورد او گفت: بدون شک استیون بازیکن بسیار بهتری نسبت به قبل شده است. او شیوه بازی ما را می داند. ما بازیکنی می خواهیم که بتواند خیلی خوب روی دروازه حریفان سانتر کند تا مهاجمان با ضربه سر آنها تبدیل به گل کنند.

کارل رابینسون نیز در مورد بیت آشور گفت: او بازی به بازی بهتر می شود. مهم این است که بتواند فرم کنونی اش را حفظ کند. رو به جلو رفته و توپ های زیادی را روی دروازه حریف سانتر کند. چندین بار به او گفته ام که باید توپ را به کریس وندولوفسکی و استیون لنهارت برساند. البته ما یکی از تیم هایی هستیم که میانگین قدی کوتاهی داریم. بنابراین از بیت آشور می خواهیم که ارتفاع سانترها را کمتر کند.

در حالی که انتظار می رود استیون بیت آشور جایی در میان بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ایران داشته باشد در دو دیدار پیاپی موفق شده به حریفانش پاس گل بدهد.

مدافع تیم ملی ایران در این مورد گفت: زیاد به اینکه بتوانم پاس گل بدهم فکر نمی کنم. بیشتر دوست دارم تیمم به پیروزی برسد. سن خوزه به نخستین پیروزی خود دست یافته اما ما بیش از آنها به امتیاز احتیاج داریم. ما در تمام ماه گذشته نتوانستیم سه امتیاز کامل را در هر دیداری که داشتیم کسب کنیم. بدون شک نباید این دیدار را مانند دیدارهای گذشته مان شروع کنیم. خوشبختانه ایراهایی که داریم را می دانیم. باید بازی را خوب آغاز کنیم و اعتماد به نفس خوبی از این راه به دست آوریم.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر