|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۲۰

کریمی در گفتگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: هافبک پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با انتقاد از عملکرد محمود یاوری در این تیم، او را مسبب سقوط زردپوشان به لیگ دسته اول دانست.

حسین کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمابتدا در مورد صعود پیکان به لیگ برتر گفت: این صعود حق مسلم پیکان بود. این درست است که در نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفتیم ولی در نیم فصل دوم فوق العاده بودیم و حتی استحقاق این را داشتیم که به عنوان تیم اول گروه مان به لیگ برتر صعود کنیم. ما روز پنجشنبه شخصیت و بزرگی باشگاه پیکان را نشان دادیم، چرا که حذف کردن یک تیم لیگ برتری کار آسانی نبود اما ما موفق به انجام این کار شدیم.

وی که به دلیل اختلاف با محمود یاوری در نیم فصل از فجرسپاسی جدا شد ادامه داد: من واقعاً بابت رفتارهای محمود یاوری متأسفم و بهتر است چیزی در این مورد نگویم. این درست که با پیکان لیگ برتری شدم ولی از اینکه تیم شهرم با مربیگری ایشان سقوط کرد بسیار ناراحتم. من در زمان مربیگری غلامحسین پیروانی هم بازی نمی کردم ولی چرا در مورد او منفی حرف نمی زنم؟ متأسفانه آقایان تیم خوب فجر را به لیگ دسته اول فرستادند و این مایه تأسف است.

هافبک تیم فوتبال پیکان در خاتمه تصریح کرد: نمی خواهم بگویم فجر همیشه جزو تیم های بالای جدول بوده است ولی این تیم معمولاً در میانه های جدول قرار داشت و هیچ وقت دچار چنین وضعیتی نشده بود. آقایان با کنار گذاشتن پیروانی تصمیم گرفتند یاوری را بیاورند تا فجر را به لیگ دسته اول ببرد. من نمی دانم شاغلام چه ایرادی داشت که او را کنار گذاشتند. پیروانی حداقل روی تیم شهرش تعصب داشت ولی او را کنار گذاشتند. بعد از این همه سال تیم شهر ما به لیگ دسته اول سقوط کرد و این حاصل دست پخت آقایان بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر