|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۴۰

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: با سند و مدرک پاسخ صحبت های فتح الله زاده را می دهم.

امیرضا واعظ آشتیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات علی فتح الله زاده درخبرگزاری فارسمبنی بر مالکیت باشگاه استقلال در کمپ ناصر حجازی گفت: در فرصتی مناسب با اسناد و مدرک ثابت می کنم که هیچ کدام از حرف های او پایه و اساس ندارد و زیان انباشته او را هم ثابت می کنم.

وی ادامه داد: با مدرک ثابت می کنم اسنادی که او منتشر کرده هیچ ربطی به باشگاه استقلال ندارد. در گفت وگو باخبرگزاری فارستمام این اسناد و مدارک را منتشر می کنم.

وی ادامه داد: من مدارک اجاره نامه و بندهای آن را منتشر می کنم تا خیلی از مسائل مشخص شود تا افکار عمومی بدانند عده ای اعتقاد دارند تا دروغ هست نباید راست گفت.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال افزود: من به وزارت ورزش هم اعلام کردم زیان انباشته ای که ایشان از آن صحبت می کند رقم خیلی کمتیر است اما فکر می کنم او حتی معنی زیان انباشته را نمی داند و فکر می کنم باید قبل از صحبت با رسانه ها با یک حقوقدان مشورت کند تا معنی لغات را متوجه شود. ایشان بگوید معنی مقررات چیست؟! من با اسناد و مدارک به بند بند حرف های ایشان پاسخ می دهم و این اسناد را در اختیارخبرگزاری فارسقرار می دهم تا مستند و با مدارک پاسخ ادعاهای او بدهم.

واعظ آشتیانی در پایان با ذکر حدیثی از رسول اکرم(ص) به صحبت هایش پایان داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر