|
|
کدخبر: ۱۶۹۱۷۰

تا رقابت های جام جهانی

نوربخش به عنوان مربی ارشد تیم ملی کشتی فرنگی تا رقابت های جام جهانی تهران معرفی شد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون کشتی، جلسه فوق العاده شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی صبح امروز(جمعه) در محل خانه کشتی تهران برگزار شد تا در مورد مسائل پیش آمده در اردوی تیم ملی بزرگسالان تصمیم گیری کند. در این نشست اعضای شورای فنی با تاکید بر برگزاری مسابقات انتخابی اعلام کردند ترک اردو را بر خلاف منافع و حیثیت ملی کشتی کشور است.

مصوبات جلسه فوق العاده شورای فنی تیم های ملی به شرح زیر است:

۱ - شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی کشور مقرر کرد با توجه به مدت زمان اندک باقیمانده تا رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ کشتی فرنگی و انتظار مردم از قهرمانان کشتی فرنگی ایران برای دفاع از جایگاه کشتی فرنگی ایران در جهان در رقابت های مذکور، از کشتی گیران فرنگی حاضر در اردو جهت شرکت در رقابت های جام جهانی استفاده شود.

۲ - شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی کشور مدیریت تیم های ملی را موظف کرد در صورت ضرورت از تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران، بعنوان تیم حمایت کننده کشتی گیران بزرگسال فرنگی در رقابت های جام جهانی تهران استفاده کند.

۳ - پیرو عدم ادامه کار و ترک مسئولیت سرمربیگری از سوی آقای محمد بناء بدون هیچ گونه هماهنگی و اطلاع قبلی در آستانه برگزاری رقابت های جام جهانی، شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در جلسه مورخ ۱۱/۲ / ۱۳۹۳ تصمیم گرفت کادر فنی همکار با آقای محمد بناء هدایت تیم ملی را تا رقابت های جام جهانی بر عهده داشته باشند. و لیکن متاسفانه با توجه به ترک اردو از سوی کادر فنی همکار با آقای بناء و عدم تمایل آنها به ادامه فعالیت تا رقابت های جام جهانی، بنا به پیشنهاد مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی، آقای ناصر نوربخش بعنوان مربی ارشد تا رقابت های جام جهانی مسئولیت هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد داشت.

۴ - شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی کشور با توجه به اهمیت رعایت قانون انتخابی تیم ملی بعنوان مبنای اصلی پوشیدن لباس تیم ملی برای تمامی کشتی گیران واجد شرایط در رقابت های جهانی و بازی های آسیایی و با لحاظ تقاضای عموم علاقه مندان به کشتی و خانواده بزرگ کشتی ایران بر اصل انجام رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان در کشتی فرنگی در زمان مقرر(۲۱ لغایت ۲۳/۳ / ۹۳) تاکید مضاعف می کند.

۵ - با توجه به اینکه اخذ مجوز برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در تهران، با پیگیری های فراوان از فدراسیون جهانی کشتی(فیلا) برای کشتی فرنگی ایران مهیا شده است، همچنین علیرغم تنگناهای مالی شدید فدراسیون، در چند ماه گذشته هزینه های قابل توجهی نیز جهت برگزاری اردوها و اعزام به رقابت های بین المللی(تدارکاتی) برای شرکت در رقابت های جام جهانی صورت گرفته است، ترک اردو از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور و برخی از کشتی گیران بدون هماهنگی و اعلام هیچ خواسته، و دلیل خاصی آنهم در کمتر از ۱۳ روز به برگزاری رقابت های جام جهانی تهران بر خلاف منافع و حیثیت ملی کشتی کشور در جهان بوده و به هیچ وجه مورد تایید شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی کشور نیست.

انتهای پیام /

ارسال نظر