|
|
کدخبر: ۱۶۹۲۰۹

با آمادگی کامل به جام جهانی می روم

خبرگزاری تسنیم: ستاره برزیلی خط حمله بارسلونا شایعاتی که درباره تیره شدن روابط او با هم تیمی آرژانتینی اش منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تاتا مارتینو، سرمربی بارسلونا در این فصل نتوانسته از زوج مسی و نیمار بهره چندانی ببرد که یکی از دلایل اصلی آن مصدومیت آنها بوده است. با این حال گروهی از رسانه های اسپانیایی دلیل ناکامی این زوج برزیلی – آرژانتینی را به وجود اختلاف میان آنها ربط داده اند و حتی مدعی شده اند که مسی و نیمار دیگر حاضر نیستند در چشم یکدیگر نگاه کنند.

نیمار این موضوع را تکذیب کرد و گفت: در تمام بازی های این فصل نتوانستیم کنار هم بازی کنیم اما فکر می کنم رابطه ای که شکل داده ایم بسیار خوب و فوق العاده بوده است. برخی مردم می گویند ما با هم کنار نمی آییم اما این یک دروغ محض است. مسی فرد بسیار خونسرد و آرامی است، یک ستاره که همیشه مورد تحسین من بوده است.

آخرین بازی که نیمار برای بارسلونا انجام داد، در ال کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا در اواسط ماه آوریل بود که در جریان آن مصدوم شد. این موضوع سبب بروز نگرانی هایی در میان برزیلی ها به خاطر افت عملکرد ستاره پیشین تیم سانتوس در جام جهانی شده که البته خود نیمار آنها را بی مورد دانست.

وی تصریح کرد: تا زمان آغاز جام جهانی بهبودی ام را کاملاً به دست خواهم آورد. تنها مشکلی که در حال حاضر دارم این است که نمی توانم به بارسلونا کمک کنم. امیدوارم در بالاترین سطح ممکن در جام جهانی بازی و به هم تیمی هایم برای قهرمانی در این رقتبت ها کمک کنم. من مسئولیتم را در تیم ملی می دانم. ما یک گروه هستیم که به کمک یکدیگر نیاز داریم.

نیمار درباره جنجالی هایی که پیرامون انتقال جنجالی اش از سانتوس به بارسلونا وجود دارد خاطرنشان کرد: همه چیز درست انجام شده و ما مرتکب هیچ تخلفی نشده ایم. رویکری که سانتوس در قبال این موضوع اتخاذ کرد مرا متاسف کرد اما چه کاری از دست ما برمی آید؟ من نمی توانم از جانب مسئولان سانتوس حرف بزنم اما می توانم از جانب خود و پدرم بگویم که از راهی که سانتوس برای حل و فصل اختلافات انتخاب کرده متاسف شدیم.

چند ماه پیش فاش شد که باشگاه بارسلونا برای خرید نیمار از سانتوس رقمی بیش از آن چیزی که در ابتدا اعلام کرد پرداخت کرده است. سران سانتوس اعلام کردند که از این موضوع بی اطلاعند اما برای احقاق حقوق خود دست به کار خواهند شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر