|
|
کدخبر: ۱۶۹۶۶۴

خانواده دوومیدانی ایران از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به دلیل حمایت های مادی و معنوی و پشتیبانی هایی که در مقاطع مختلف از این ورزش پرمدال و مادر داشته است، تقدیر کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، ملی پوشان و مسوولان دوومیدانی کشورمان معتقد هستند دکتر گودرزی در مدت زمان یک سالی که ریاست وزارت ورزش و جوانان را برعهده گرفته است، بارها با پیام ها، رهنمودها و حضور خود در اردوهای تیم های ملی و مسابقات داخلی از جمله مسابقات دوومیدانی آغاز فصل، علاوه بر افزایش انگیزه دوومیدانی کاران ایران، امید تازه ای را در دل دوومیدانی کاران کشورمان به وجود آورده اند که عملکرد آنان مورد توجه مسوولان عالی ورزش کشور قرار دارد.

پیشکسوتان و سایر ورزشکاران با بی سابقه خواندن توجه مسوولان عالی ورزش کشور به این رشته وزشی، از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی خواسته اند که مراتب تشکر و سپاس خانواده دوومیدانی ایران را از گودرزی به صورت رسمی اعلام کند.

امید است با نگاه بلند وزیر ورزش و جوانان به تمامی رشته های ورزشی و برقراری عدالت در تخصیص اعتبارات، شاهد رشد بیش از پیش ورزش ایران در آسیا و جهان باشیم.

جامعه دوومیدانی ایران ضمن تقدیر از وزیر ورزش و جوانان، برای وی و همکاران در وزارت ورزش و جوانان آرزوی موفقیت و سربلندی دارد و از وجود چنین وزیری به خود می بالد و امیدوار است با کسب مدال های رنگارنگ در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی و سایر رقابت های برون مرزی، پاسخی مناسب به اعتماد و توجه مسوولان عالی ورزش کشور به خانواده ای دهد که با کمترین ادعا و امکانات، برای اعتلای نام ایران و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند.
انتهای پیام /

ارسال نظر