|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۰۷

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در خصوص کمیته فنی از سوی مسئولان باشگاه صحبتی نشده است و در صورت صحبت کردن بامن دوست دارم به این تیم کمک کنم تا موفق شود.

جعفرکاشانی در خصوص انتخاب شدنش به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه بهخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: صحبتی از سوی مسئولان باشگاه با من صورت نگرفته است من در یکی از سایت ها دیده ام اما رسماً در این خصوص چیز خاصی گفته نشده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درادامه افزود: امیدوارم بتوانم برای باشگاه مفید باشم زیرا پرسپولیس خانه من است.

کاشانی در مورد گفته های علی پروین مبنی بر کشک بودن مدیرفنی در تیم های باشگاهی کشورمان تصریح کرد: البته کشک مفید است و خواص زیادی دارد منتهی باید در جای خود استفاده شود به نظر من اگر مدیرفنی در جایگاه واقعی خود استفاده شود می تواند مفید باشد.

وی گفت: باید اذعان کنم پروین اسطوره فوتبال ماست و باید از تجربه ی وی در باشگاه پرسپولیس استفاده شود. پروین ویترین باشگاه پرسپولیس است و امیدوارم جایگاه وی در پرسپولیس حفظ شود. زیرا او بازیکنان سخت کوش آن زمان بوده که به دور از مسائل مالی و با کمترین امکانات برای سربلندی این تیم تلاش کرده است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد احتمال اختلاف کمیته فنی با علی دایی، سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: فکر نمی کنم مشکلی با " دایی " بوجود آید زیرا علی دایی بازیکن بزرگی بوده و تیم داری را به خوبی می داند و در تیم های بزرگی بازی کرده، دنیادیده است و به نظر نمی آید با وجود کادر فنی اختلافی وجود داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که بتوانم به تیم پرسپولیس در راستای موفقیت کمک کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر