|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۲۵

افراد فعال اقتصادی باید عضو هیئت مدیره استقلال شوند

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: مسئولان وزارت ورزش و جوانان تا الان صحبتی با من در مورد عضویت در هیئت مدیره نداشته اند.

منصور پورحیدری درگفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: من در جلسه هیئت مدیره قبلی نبودم براین اساس مسئولان وزارت ورزش با من تماس گرفتند که علت غیبتم چه بود وگرنه صحبتی با من در مورد آینده کاری ام نکردند.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: به هر حال من اطلاعی در مورد اعضای هیئت مدیره جدید ندارم.

وی درباره ارزیابی اش از چیدمان اعضای هیئت مدیره جدید بیان کرد: مسئله مالی برای تیم استقلال تا الان مشکل ساز بوده است. براین اساس مسئولان وزارت ورزش و جوانان باید کسانی که برای هیئت مدیره استقلال انتخاب کنند که بتوانند مشکلات اقتصادی را برطرف کنند.

پورحیدری درباره راهکار وزارت ورزش و جوانان در قبال تغییرات هیئت مدیره سرخابی ها گفت: در یکی دو سال قبل وزارت ورزش و جوانان بودجه در اختیار باشگاه های استقلال و پرسپولیس قرار می داد اما امسال تصمیم گرفت که پولی به دو باشگاه ندهد. بر این اساس تیم ها سرخابی دچار مشکلات اقتصادی شدند و مسئولان باید نفراتی را انتخاب کنند که پول به این ۲ باشگاه تزریق کنند.

وی درباره رقم پیشنهادی ۴۵ میلیاردی اسپانسر جدید باشگاه استقلال تصریح کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم. به هر حال باشگاه استقلال بدهی دارد و برای شروع فصل جدید باید بازیکنان جدید جذب کند. بر این اساس این تیم نیاز به پول دارد.

عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: افرادی که در بخش اقتصادی فعال تر هستند و می توانند برای تیم استقلال درآمدزایی کنند باید عضو هیأت مدیره استقلال شوند.

پورحیدری در مورد وضعیت علی فتح اله زاده بیان کرد: اعضای هیأت مدیره استقلال باید شخصی شوند و بعد وضعیت فتح اله زاده هم مشخص شود. به هر حال فتح اله زاده برای تیم استقلال زحمت زیادی کشیده و وزارت ورزش باید عملکرد وی را نیز در نظر بگیرند.

وی درباره حضور پیشکسوتان در لیست اعضای هیأت مدیره سرخابی ها گفت: به نظرم این موضوع تصمیم خوبی است. در هیأت مدیره هر ۲ تیم باید افراد فنی و اقتصادی باشند تا بتوانند با همکاری یکدیگر مشکلات استقلال را برطرف کنند.

عضو سابق هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد وضعیت قلعه نویی گفت: مدیر عامل استقلال باید انتخاب شود و بعد وضعیت قلعه نویی هم مشخص شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم وزارت ورزش و جوانان هرچه سریع تر اعضای هیأت مدیره استقلال را معرفی کنند تا تکلیف این تیم مشخص شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر