|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۲۶

اعضای تیم فوتبال استقلال در طول فصل نیز خواستار حضور چند بازیکن تیم پرسپولیس در تیم خود شدند و در حال حاضر با پایان لیگ این موضوع به صورت مشخص درحال رخ دادن است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانو به نقل از یک مقام آگاه، دو بازیکن تیم پرسپولیس مورد نظر سرمربی تیم استقلال هستند و امیر قلعه نویی برای کمک به استقلال در بازی های آسیایی نیز خواستار حضور این نفرات شد. اما این امر میسر نشد و آبی ها نتوانستند این بازیکنان را جذب کنند.

گفتنی است، رضا حقیقی و پیام صادقیان جز نفراتی هستند که استقلال خواستار جذب آن ها است اما این اتفاق رخ نمی دهد زیرا این دو بازیکن برای پیشرفت بیشتر از پرسپولیس راهی تیم های خارجی می شوند ودر ایران به فوتبال خود ادامه نمی دهند.

شایان ذکر است، آبی ها برای جذب حقیقی حتی رایزنی هایی نیز انجام دادند زیرا جدایی این بازیکن از پرسپولیس تقریباً قطعی است و وی از مدت ها قبل به این نکته اشاره کرده بود و خواستار جدایی از تیم شد اما حضورش در استقلال تقریباً بعید به نظر می رسد.*** سرمربی تیم مسئول جذب بازیکنان جدید


بر اساس این گزارش و به نقل از یک مقام آگاه، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال پس از اعلام استعفای مدیریت این تیم به ماندن تمایل زیادی نشان نمی داد و درحال حاضر برای ماندن در این تیم مشکل خاصی را پیش روی خود نمی بیند و در نظر دارد که شرایط را به نفع خود تغییر داده و اوضاع استقلال را سامان دهد.

گفتنی است، جذب بازیکنی که برای استقلال فایده ای را به همراه نداشت باعثشد تا از سرمربی تیم انتقاداتی شود، اما امیرقلعه نویی سعی دارد که این انتقادات را به اتمام برساند و یک فصل رویایی را برای هواداران رقم بزند و در این خصوص مسئولان در وزارت ورزش نیز از وی حمایت می کنند به همین دلیل هدف اول مسئولان حفظ امیرقلعه نویی و احیای استقلال است زیرا قرار شده که تیم رو به جوانگرایی سوق یابد و آبی های تهران برای رسیدن به یک مقام ایده آل تلاش کنند. به همین دلیل قلعه نویی مذاکرات ابتدایی با نفرات مورد نظرش را نیز آغاز کرده است.

*** جدایی عمران زاده و حضور در قطر یا سپاهان

حنیف عمران زاده مدافع تیم فوتبال استقلال جزو نفراتی است که آبی ها خواستار حضور وی در تیم هستند، اما این بازیکن قصد جدایی دارد و شرایطش به گونه ای است که می تواند برای جدایی از استقلال اقدامات لازم را انجام دهد.

گفتنی است، وی از قطر و سپاهان پیشنهاد دریافت کرده و این درحالی است که این بازیکن اعلام کرده بحثجدایی وی از تیم استقلال صحت ندارد و این بازیکن در تیم می ماند، اما این اتفاق قرار نیست رخ دهد. زیرا برنامه عمران زاده روی جدایی از تیم استقلال است و این بازیکن هنوز نتوانسته است مبلغ مالی خود را از چند سال حضور در استقلال دریافت کند.

شایان ذکر است، این مدافع به دلیل شرایط خاص تیم استقلال نمی تواند به این تیم کمک کند، اما در صحبت هایش حرفی از جدایی نمی زند.***دیدار عقیلی با سرمربی استقلال در رستوران معروف


هادی عقیلی قصد دارد در یک تیم تهرانی به فوتبال خود ادامه دهد و گفته می شود که پرسپولیسی ها نیز خواهان وی هستند، اما این مدافع در شرایطی قرار دارد که با امیر قلعه نویی در یک رستوران دیدار کرده است تا به نتیجه نهایی دست یابد، اما این در حالی است که هادی عقیلی تصمیم قطعی اتخاذ نکرده است و تیم بعدی وی نیز با مشخص شدن تمام شرایط دور و اطرافش مشخص شود.

شایان ذکر است، اوضاع پرسپولیس مشخص است و رحیمی به عنوان مدیر عامل تیم پرسپولیس حضور دارد، اما استقلال وضعیت مشخصی ندارد و این موضوع عاملی می شود که بازیکنان در خصوص انتخاب تیم دچار تردید شوند.

***مذاکره نماینده استقلال با وریا غفوری

مذاکره آبی ها با مدافع تیم نفت تهران آغاز شده است و این در حالی است که بازیکنان نفت مذاکره با آبی ها را تأیید کرده است و گفته می شود که امیر قلعه نوعی در این خصوص اقدامات لازم را انجام داده است.

گفتنی است، برنامه اصلی افراد حاضر در استقلال جذب بازیکنان است که بتوانند نقاط ضعف استقلال را حل و فصل کند. از طرفی اعلام شده است که این بازیکنان جزو نفرانت اول مورد نظر آبی هاست و اعضای این تیم در نظر دارند هر طور شده با این بازیکن توافق کنند تا بهترین تصمیم از سوی آبی ها آغاز شود.

شایان ذکر است، این مدافع مذاکرات ابتدایی با آبی ها را انجام داده است و احتمال حضورش در این تیم بسیار زیاد است اما در انتظار مشخص شدن وضعیت مدیریت تیم استقلال است.

انتهای پیام /

ارسال نظر