|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۴۳

از نزدیکان علی دایی خبر می رسد که او به شدت از اقدامات صورت گرفته در جلسه اخیر هیئت مدیره ناراحت است و آن را وقت کشی در شرایطی می داند که ملی پوشان تیم در آستانه جدایی قرار دارند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در شرایطی که علی دایی در روزهای گذشته تحت فشار بود تا برنامه و فهرست نفرات مورد نظر خود را تا جلسه روز دوشنبه هیئت مدیره آماده و ارسال کنند، ناگهان پس از این جلسه اعلام شد که این دو موضوع اصلاً در دستور کار نبوده است البته منابع غیر رسمی خلاف این مسئله را مطرح می کنند و نزدیکان دایی هم که به نظر می رسد همان نظر سرمربی تیم را منتقل می کنند این اقدامات را نوعی وقت کشی می دانند.

به نظر می رسد این صحبت ها چندان پربیراه نباشد چرا که حمید استیلی چند روز قبل در مصاحبه ای رسمی اعلام کرده بود بررسی برنامه های دایی به مدیرعامل باشگاه سپرده شده است اما درجلسه روز دوشنبه ناگهان موضوع کمیته فنی مطرح شد.

علی دایی این روزها نگران نهایی شدن مذاکرات بازیکنان ملی پوش خود به ویژه تیم های خارجی است از سوی دیگر نزدیکان وی مدعی هستند که دایی روی اقدامات استیلی حساس شده است وگویا مطالب مطرح شده در جلسه هم کاملاً به استحضار او رسیده است. گفته می شود علی دایی بر این باور است که این روزها به جای یارگیری برای تیم فصل بعد، بعضی اعضای هیأت مدیره که مشخصا باید منظور او حمید استیلی باشد، در حال یارکشی هستند و برای این که خود مستقیم درگیر نشود، با هماهنگی زادمهر، ترکیبی برای کمیته فنی انتخاب کرده است که می تواند چالش برانگیز باشد.

این مطالب در شرایطی به گوش می رسد که منابع غیررسمی از مطالب طرح شده در جلسه خبر می دهند حمید استیلی مواضع متفاوتی نسبت به دایی به ویژه در بحثفهرست تیم داشته است.

**دایی مخالف اعضای کمیته فنی

قرارداد باشگاه پرسپولیس با علی دایی سرمربی پرسپولیس این امکان را می دهد که از پذیرفتن کمیته فنی امتناع کند.

بر اساس این گزارش، منابع غیر رسمی تأکید دارند که علی دایی سال گذشته در یکی از بند های قرارداد خود، فعالیت زیر نظر کمیته فنی یا دخالت این کمیته یا هر بخش دیگر از باشگاه در حوزه مسائل فنی را منع کرده است.

با توجه به وجود چنین چیزی به نظر نمی رسد که باشگاه در تحقق این امر راه در جایی ببرد. ضمن آن که به نظر می رسد رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه نیز با شرایط فعلی اعتقاد چندانی به عملکرد کادر فنی ندارند. البته به نظر نمی رسد که حتی اگر چنین بندی وجود نداشت، باز هم علی دایی زیر بار چنین مسئله ای می رفت، هرچند این امیدواری هم وجود دارد که شاید وی به نوعی در رودربایستی بعضی چهره ها قرار بگیرد.

به هر حال تا آن جا که از شنیده ها بر می آید، علی دایی و پرسپولیس قبل از این در ابتدای فصل گذشته در این باره حرف های خود را زده و توافق کرده اند.

هرچند در همان فصل گذشته وقتی اخباری درباره ی بعضی شروط مطرح شده موضعگیری هایی صورت گرفت، اما در نهایت با گذشت زمان، صحت اطلاعات منتشر شده مشخص شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر