|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۷۷

کاظمی در گفت وگو با فارس:

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در لیست تیم ملی نه جوانی مد نظر بوده و نه تجربه.

فرهاد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره لیست اعلام شده تیم ملی توسط کارلوس کی روش و عدم دعوت از پیام صادقیان گفت: از خط خوردن صادقیان شوکه شدم. درست است که لیست تیم ملی سلیقه سرمربی است و باید به آن احترام گذاشت اما بازی های پیام صادقیان امسال خوب بود و او یکی از بهترین های لیگ ما بود که من از عدم انتخابش شوکه شدم.

وی ادامه داد: صادقیان در ۳-۴ پست برای پرسپولیس خوب و تأثیرگذار بازی کرد و فکر می کنم اگر جوانی مد نظر قرار می گرفت باید شاهد دعوت او می بودیم چرا که فکر می کنم نه جوانی او مد نظر قرار گرفته شده و نه مسائل تکنیکی صادقیان. به نظرم درباره دعوت نشدن او باید تجدیدنظر صورت گیرد.

سرمربی پیکان افزود: درباره علی کریمی هم چنین فکری می کنم و واقعا احساس می کردم که او به تیم ملی دعوت شود چرا که تجربه او می تواند به تیم ملی کمک کند اما وقتی به دو مقوله تجربه و جوانی نگاه می کنیم و اثری از کریمی و صادقیان نمی بینیم به نظر می رسد جوانی و تجربه برای لیست تیم ملی مد نظر قرار نگرفته است. کریمی در دوره های مختلف در تیم ملی حضور داشته و حتی سابقه بازی در جام جهانی را هم دارد و دیدیم که امسال در تراکتورسازی و به خصوص هفته های آخر چقدر اثرگذار بود و فکر می کنم تجربه او می توانست به تیم ملی کمک کند و باید بگویم که از خط خوردن این ۲ بازیکن بسیار متعجبم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر