|
|
کدخبر: ۱۷۲۳۲۵

خبرگزاری تسنیم: بازیکن ایرانی تیم فوتبال نایمخن گفت که می خواهد شانس حضور در جام جهانی را برای خود حفظ کند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه نایمخن هلند در گفت و گو با FIFA TV از شرایط این روزهای فوتبالی خود و آرزویش برای حضور در جام جهانی گفت.

علیرضا جهانبخش بعد از معرفی خودش، اعلام پستش در خط حمله و اینکه متولد ۲۰ مرداد ۱۳۷۲ است، گفت: بیشتر فوتبالیست های دنیا از فوتبال های خیابانی یا در مدارس شروع کرده اند، من هم فوتبالم را از مدرسه، خیابان و زمین های خاکی محل زندگی ام شروع کردم. از ۱۲ سالگی به باشگاهی در شهر خودم، قزوین رفتم و فوتبالم را آغاز کردم. در این مدت مربیان زیادی هم داشتم.

وی از دوران کودکی و علاقه اش به فوتبال هم چنین گفت: همه دیدارهای جام جهانی و مسابقات فوتبال اروپا را دنبال می کردم. از کودکی رونالدوی برزیلی را واقعا دوست داشتم، دلیلش هم کیفیت فوتبالی، تکنیک و مهاجم بودن او بود. فکر می کنم آن زمان رونالدو طرفداران زیادی در فوتبال دنیا داشت.

مهاجم تیم نایمخن در مورد توانایی های فوتبالی اش خاطرنشان کرد: یک در مقابل یک، تکنیکی که می توانم استفاده کنم یا در کار گروهی بتوانم شرکت کنم. بخصوص از زمانی که به فوتبال هلند و باشگاه نایمخن آمدم بیشتر یاد گرفتم که در خدمت تیم باشم و در قالب تاکتیک تیم حرکت و بازی کنم.

جهانبخش رویایش برای جام جهانی را چنین اعلام کرد: شش ماه مانده به جام جهانی به تیم ملی دعوت شدم، این یک شانس و افتخار بزرگ بود که واقعا برای آن تلاش کردم و مطمئن باشید سعی خواهم کرد تا حفظش کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر