|
|
کدخبر: ۱۷۲۳۵۵

پس از محرومیت تماشاگران در بازی پنجم و ششم فینال لیگ برتر

کاپیتان تیم بسکتبال مهرام گفت: رای کمیته انضباطی در خصوص محرومیت تماشاگران از بازی پنجم و ششم خنده دار است و باید این موضوع را برای همه پیامک کنید تا با هم بخندیم!

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، صمد نیکخواه بهرامی پس از شکست مهرام مقابل پتروشیمی در بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم، اما همانند مسابقه سوم نبودیم. بازیکنان ما کمی خسته بودند و همین باعثشد که در دقایق پایانی خوب نباشیم.

وی گفت: کارمان برای ادامه مسابقات سخت شده است. سه بر یک از حریف عقب هستیم و باید در ماهشهر جبران کنیم و در بازی ششم هم در تهران به برتری برسیم.

کاپیتان تیم بسکتبال مهرام در مورد رای کمیته انضباطی مبنی بر انجام بازی پنجم و ششم بدون تماشاگر گفت: این رای خنده دار است. اگر می خواهند جام را به پتروشیمی بدهند، خوب این کار را انجام دهند و نیازی به رای و بازی نیست. تماشاگران پتروشیمی سالن را به هم ریختند و با پرتاب سنگ و بطری بازی را متوقف کردند و آن وقت ما را محروم می کنند؟

وی ادامه داد: تماشاگران ما کار خودشان را انجام دادند و به تیم حریف هم توهین نکردند و در آرامش کامل تشویق می کردند. به نطرم این رای را برای همه پیامک بزنید تا همه با هم بخندیم!

نیکخواه بهرامی در خصوص اینکه تماشاگران شما هم به کامرانی توهین کردند، گفت: در ماهشهر شعارهای بدتری علیه من و حدادی دادند و چرا هیچ کس آنها را نمی بیند و فقط حرف هایی که به کامرانی گفتند، توهین است؟

به گزارش فارس، دیدار چهارم دو تیم با حساب ۷۸ بر ۷۷ به سود پتروشیمی به پایان رسید. دیدار پنجم دو تیم روز جمعه در ماهشهر برگزار می شود. پتروشیمی در مجموع ۴ بازی ۳ بر یک از مهرام پیش است.

انتهای پیام / م

ارسال نظر