|
|
کدخبر: ۱۷۲۳۷۱

آل اشپورت تیم ملی با سپاهان فرق داشت

خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که می خواهد یک سال دیگر برای این تیم بازی کند.

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی و همچنین اردوی پیش روی ملی پوشان گفت: در اردوی آفریقای جنوبی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمرینات سخت و پرفشاری را انجام دادیم که می توانیم نتیجه آن را در آینده ببینیم.

وی ادامه داد: خوشحالم که در دور جدید اردوی تیم ملی که از پنج شنبه برگزار می شود حضور دارم و می دانم با حضور لژیونرها می توانیم تمرینات و اردوی خوبی را در اتریش برگزار کنیم.

خلعتبری در خصوص انتقاداتی که به البسه تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی می شود، اظهار داشت: فکر می کنم دیگر بازیکنان به اندازه کافی در این مورد حرف زدند و صحبت کردن بیشتر فایده ای ندارد اما واقعیت این است که کیفیت لباس ها خوب نبود. روز اول لبا س ها برای حسین ماهینی بزرگ بود اما بعد از چند روز همان لباس برایش کوچک شد.

این بازیکن تصریح کرد: سال ها در سپاهان و ذوب آهن «آل اشپورت» می پوشیدم و هیچ مشکلی هم نبود اما نمی دانم چرا لباس های تیم ملی این کیفیت را داشت. انشاالله طوری برنامه ریزی شود که شأن و شخصیت تیم ملی حفظ شود.

وی درباره حضور علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: خوشحالم که یک مدیر قوی به پرسپولیس آمده هرچند نباید از زحمات محمد رویانیان هم چشم پوشی کرد. رحیمی مدیری است که به نحوه احسن کارش را انجام می دهم و برای تیمش تمام امکانات را فراهم می کند. مسلماً رحیمی می تواند پرسپولیس قدرتمندی را تشکیل بدهد.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا رحیمی می تواند طلب بازیکنان را بدهد، تاکید کرد: این حرف هایی که می زنم تعریف نیست چون از زمان حضورم در سپاهان هنوز طلب دارم اما رحیمی حرفش حرف است، ممکن است حرفش دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد.

مهاجم پرسپولیس در مورد مذاکره و مکاتبه بین باشگاه های پرسپولیس و عجمان امارات برای حل مشکلش خاطرنشان کرد: چنین خبری را شنیدم و امیدوارم این مشکل هم حل شود. من با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارم و دوست دارم در این تیم بمانم. بازی در تیمی که مردمی است و هواداران زیادی دارد بسیار لذت بخش است.

وی در خصوص اینکه احتمال دارد با جدایی دایی او هم از پرسپولیس جدا شود، گفت: فوتبال ملی ام را مدیون علی دایی هستم و امیدوارم علی آقا در پرسپولیس ماندنی شود، هرچند با این تیم قرارداد ۳ ساله دارد و هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد. اگر مشکلات فصل گذشته حل و طلب بچه ها پرداخت شود همه در پرسپولیس می مانند.

مهاجم پرسپولیس در پایان گفت وگو با تسنیم عنوان کرد: اگر مشکلات حل شود برای فصل بعد تیمی تشکیل خواهیم داد که هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر