|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۱۳

گزارش تمرین تیم ملی امید

با برگزاری تمرین امروز تیم ملی امید فوبال ایران اولین مرحله از اردوهای این تیم پس از حضور نلو وینگادا به اتمام رسید.

به گزارشخبرگزاری فارس، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال امید ایران از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز در آکادمی فوتبال ایران برگزار شد.

* تمرین پس از صحبت های وینگادا با بازیکنان از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه به صورت رسمی آغاز شد.

*دروازه بانان در کنار محمدعلی یحیوی به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* در ۲۰ دقیقه ابتدایی تمرین بازیکنان به همراه مربی بدنساز ابتدا بدن های خود را گرم کردند و سپس به زدن استارت های کوتاه و بلند و کار با مانع مشغول شدند.

* هنگام گرم کردن بازیکنان، وینگادا با دستیاران و مترجم خود گفت وگو می کرد و در مورد مسائل مختلف تیم ملی با یکدیگر صحبت کرد.

* پس از انجام کارهای بدنسازی بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و باید حمله و دفاع را از یک سوم میانی میدان آغاز می کردند. تیمی که صاحب توپ بود پس از رد و بدل شدن ۶ پاس توپ را به سمت دروازه می برد و هر بازیکن اجازه نداشت بیشتر از سه ضربه به توپ بزند.

* در هنگام انجام این تمرین وینگادا و مسعود مقیم دستیار ایرانی این مربی توضیحاتی را به بازیکنان ارائه می دادند.

* وینگادا به مدافعان تذکری جدی داد و از آنها خواست در مقابل محوطه جریمه توپ را نگه ندارند و با دادن پاس یا زدن توپ به بیرون اجازه به وجود آمدن خطر روی دروازه را به حریف ندهد.

* در حین هنگام برگزاری فوتبال برخورد زانوی یکی از بازیکنان به ران یکی از مدافعان باعثشد این بازیکن از زمین بیرون آورده شده و به یخ درمانی بپردازد.

* ضربه ای که به سر یکی از بازیکنان برخورد کرد باعثشد لحظاتی سر این بازیکن گیج برود و پزشک تیم با حاضر شدن در بالای سر او درمان های لازم را انجام داد.

* پس از حدود ۳۵ دقیقه فوتبال درون تیمی به اتمام رسید و بازیکنان در دو گروه مختلف از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه شوت می زدند.

* تمرین ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه به پایان رسید و بازیکنان پس از سرد کردن به کار خود پایان دادند.

* در بخشی از چمن زمین شماره یک کمپ تیم ملی آبیاری می شد.

* لباس تیم ملی امید در تمرین امروز بدون آرم اسپانسر بود.

* در پایان تمرین با توجه به اینکه این مرحله از اردو به اتمام رسید تمامی اعضای کادر فنی کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر