|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۱۴

با سوریان در مورد بازگشتش به تیم ملی کشتی فرنگی صحبت نکرده ام

خبرگزاری تسنیم: وزنه بردار سنگین وزن کشورمان گفت: جدا شدن محمدپور و انوشیروانی به دلیل پست گرفتن باقری نبود و برای ما چنین موضوعی اصلا حائز اهمیت نیست.

بهداد سلیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین شرایط تمرینی خود اظهار داشت: شرایط خوبی را تجربه می کنم و با آمادگی مناسبی در تمرینات روبرو هستم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به گله مند بودن برخی ملی پوشان از شرایط اردو، آیا وضعیت تان فرقی کرده یا نه، تصریح کرد: کم و کاست در ابتدای اردو زیاد بود اما اکنون شرایط اردویی بهتر شده است.

دارنده مدال طلای المپیک و جهان در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا ۲وزنه بردار المپیکی به دلیل حضور کوروش باقری در فدراسیون اردو را ترک کرده اند یا خیر، خاطرنشان کرد: ترک اردو از سوی محمدپور و انوشیروانی به این دلیل نبوده و اصلا برای ما چنین موضوعی حائز اهمیت نیست، البته من از مصدومیت انوشیروانی بسیار ناراحت شدم و او بدشانسی بزرگی آورد. محمدپور نیز دچار پارگی عضله شد و به همین دلیل با اجازه کادر فنی اردو را ترک کرد.

سلیمی در خصوص اینکه ترجیح می دهد در مسابقات آسیایی به میدان برود یا مسابقات جهانی، گفت: اولویت من حضور در مسابقات جهانی است اما بازی های آسیایی نیز دارای اهمیت بسیاری است. در بازی های آسیایی چون هر یک طلا روی رنکینگ ایران تأثیر می گذارد و از لحاظ ملی حیثیتی است برای من هم مهم است به همین دلیل قصد دارم در هر ۲ مسابقه روی تخته بروم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با وجود توکلی، زارع توانایی هدایت تیم ملی را دارد یا خیر، عنوان کرد: من نظر خاصی در این خصوص نمی دهم. زارع و توکلی هر ۲ با ارزش هستند و سطح بالایی دارند و اکنون هم هر ۲ با ما کار می کنند. در شرایط فعلی از تمام توانایی های مربیان استفاده شده و این پوئن مثبتی برای وزنه برداری است.

«فکر می کنید موفقیت های گذشته وزنه برداری بازهم تکرار شود؟»، سلیمی در این ارتباط اظهار داشت: من امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد. بچه ها انگیزه زیادی دارند و امیدوارم خدا نیز به ما کمک کند.

سلیمی در پاسخ به این سؤال که آیا با فرنگی کارانی مثل حمید سوریان که با آنها در ارتباط هستید برای بازگشت به تیم ملی صحبت نکرده اید، بیان کرد: با سوریان حرفی نزدم و این یک موضوع شخصی است و من نمی توانم با وی حرفی بزنم. جدا از آن سوریان آن قدر بزرگ است که در این مسائل بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر