|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۱۵

وینگادا محترم و با شخصیت است

خبرگزاری تسنیم: دروازه بان تیم زیر ۲۲ سال ایران سرمربی این تیم را محترم و با شخصیت توصیف کرد.

امیر عابدزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد حضورش در اردوی جدید تیم زیر ۲۲ سال ایران، همکاری و دیدار دوباره با نلو وینگادا و کاروالیو، تیم فصل بعدش و… صحبت های زیر را انجام داد:

* تسنیم: تمرینات تیم زیر ۲۲ سال چطور است؟

در روزهای اول بچه ها کمی خسته بودند اما در کل تمرینات بدی نبوده است. در این چند روز آقای وینگادا توضیحاتی ارائه و تأکید کرده است که فعلاً از بازیکنان تیم المپیک ایران شناختی ندارند.

* تسنیم: پیش از حضور در تمرین تیم المپیک از وینگادا و کاروالیو شناخت داشتی؟

بله، اتفاقاً در روز اول تمرین به سمت کاروالیو رفتم و با او در مورد پرسپولیس کمی صحبت کردم.

* تسنیم: با وینگادا حرفی نزدی؟

چرا، وینگادا گفت وقتی با پدرت به تمرین پرسپولیس می آمدی خیلی کوچک بودی و الان چقدر بزرگ شدی!

* تسنیم: پس با شناخت قبلی از وینگادا به تمرین آمدی؟

وینگادا شش سال پیش سرمربی پرسپولیس بود و من زیاد از تمریناتش چیزی یادم نیست اما در کل یک مربی محترم و باشخصیت است که خیلی می تواند به ما کمک کند. من هم چون به زبان انگلیسی تسلط دارم خیلی راحت با وینگادا ارتباط می گیرم.

* تسنیم: به این تیم زیر ۲۲ سال برای صعود به المپیک می توان امید داشت؟

چرا که نه. خوشبختانه نگاه وینگادا به این تیم بسیار مثبت است. خودمان هم با کمی تمرین می توانیم تیم خوبی شویم، هرچند نسبت به تیم قبلی بازیکنان اسمی کمتری داریم.

* تسنیم: در مسابقات و اردوهای قبلی رقیبی مانند بیرانوند داشتی، فکر می کنی حالا بتوانی به دروازه بان اول تیم زیر ۲۲ سال تبدیل شوی؟

خیلی دلم می خواست در مسابقات زیر ۲۲ سال آسیایی بازی کنم اما نشد، اتفاقاً آقای افاضلی در جمع بازیکنان به من گفت حالا نوبت توست که درون دروازه قرار بگیری، همین حرف باعثشد تا فکرهای مثبتی به ذهنم بیاید. هیچ وقت ناامید نمی شوم و تمریناتم را انجام می دهم.

* تسنیم: چه تصمیمی برای فصل بعد داری؟ می گویند می خواهی از پرسپولیس جدا شوی و به تیمی بروی که بازی کنی؟

فعلاً در این مورد حرفی نمی زنم، انشاءالله خردادماه در این مورد تصمیم می گیرم.

* تسنیم: احمدرضا عابدزاده چقدر به تو کمک می کند؟

پدرم همیشه نکات ریزی را به من می گوید و نقاط ضعف وقوتم را یادآوری می کند. حتی الان که برای مقطعی کوتاه به آمریکا رفته به صورت تلفنی در تماس هستیم. با وجود احمدرضا عابدزاده همیشه قوت قلب دارم.

* تسنیم: چرا همیشه با پدرت مقایسه می شوی؟

من امیر عابدزاده هستم و احمدرضا عابدزاده نیستم، البته تمام تلاشم را انجام می دهم تا نام پدرم را زنده نگه دارم و افتخارم است که فامیلی عابدزاده را یدک می کشم. می خواهم طوری بازی کنم که باعثسربلندی پدرم شوم.

انتهای پیام /

ارسال نظر