|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۱۸

صحبتی با قلعه نویی و برانکو نداشتیم

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خط خوردن بازیکنان ما از تیم ملی نشان می دهد دروغ هایی که در گذشته گفته می شد همچنان ادامه دارد.

مهرزاد خلیلیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در خصوص خط خوردن سه بازیکن ملی پوش تیم فوتبال سپاهان از فهرست تیم ملی اظهار داشت: خط خوردن بازیکنان ما از تیم ملی با توجه به قول هایی که داده شده بود، نشان می دهد دروغ هایی که بعضاً در گذشته گفته می شد همچنان ادامه دارد.

وی افزود: ما افسوس می خوریم که آقایان به این شیوه رفتار می کنند و به غیر از اینکه آه از نهادمان بلند می شود کار دیگری از دست ما بر نمی آید. به اعتراف بسیاری از بازیکنانی که در اردوی آفریقای جنوبی بودند، بازیکنان سپاهان برای حضور در اردوی تیم ملی بسیار شایسته بودند اما به راحتی سه بازیکن ما را خط زدند. نمی خواهم بگویم این بازیکنان شایسته تر هستند اما واقعاً شایسته بودند و این موضوع را مسئولان تیم ملی و آقای کی روش به خوبی می دانند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: شاید باشگاه سپاهان نتوانسته به خوبی نفوذ داشته باشد، ارتباط برقرار و حقانیت خود را به شیوه ای مطلوب تر ثابت کند.

خلیلیان با اشاره به صحبت هایی که کارلوس کی روش در خصوص مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انجام داده بود، گفت: این «اسف بار» نیست که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با اردوی تیم ملی همزمان شده است؟ طبق اطلاعاتی که ما از فیفا داریم یکی از مهمترین شاخصه های حضور در جام جهانی های بعدی فقط مسابقات مقدماتی نیست و مسابقات باشگاهی هم تاثیرگذار خواهد بود چرا که قرار است با رنکینگ سهمیه ها را مشخص کنند و یکی از مهمترین امتیازات برای رنکینگ بهتر عملکرد باشگاه هاست.

وی ادامه داد: جایی که هیچ برنامه ای ندارد چه کاری می تواند انجام دهد؟ ما نه در فیفا و نه در AFC نفوذ نداریم. آقای تاج گفته که داوری دیدار الهلال - سپاهان کاملاً به ضرر ما بوده و داور این دیدار هم محروم شده است. این یعنی اینکه AFC به صورت غیررسمی از باشگاه سپاهان عذرخواهی و داورش را با محرومیت جریمه کرده است. رقم خوردن چنین اتفاقاتی و ضایع شدن حق باشگاه ها نشان می دهد ما هیچ پشتیبانی نداشته و از نظر حقوقی و معنوی در فیفا و AFC نفوذ نداریم.

خلیلیان یادآور شد: ما(باشگاه سپاهان) هیچ نفوذی در فدراسیون فوتبال نداریم و نمی دانیم دادمان را به چه کسی بگوییم. تلاش هایی را که باید می کردیم را انجام داده ایم اما نشد و آقایان را هم به خودشان و وجدان شان واگذار می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: آنها با احساسات مردم اصفهان و سه جوان لایق سپاهان بازی کردند. امید ابراهیمی یکی از لایق ترین بازیکنان بود که می توانست در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد و همینطور یعقوب کریمی و شجاع خلیل زاده نیز لایق بودند. اگر روی لجبازی یا هر مورد دیگری بازیکنان ما را به تیم ملی دعوت نکرده اند مشکل خودشان است و برای آنها متاسفم.

«خط خوردن ابراهیمی، کریمی و خلیل زاده از تیم ملی به این سه بازیکن و تیم سپاهان از نظر روحی ضربه نمی زند؟» وی در پاسخ به این سؤال به تسنیم گفت: باشگاه سپاهان قوی تر از این حرف هاست. ما برای بازیکنان مان هم ارزش زیادی قائل هستیم. امید ابراهیمی یکی از بهترین بازیکنان سپاهان محسوب می شود که جزو با اخلاق ترین هاست. سفیر اخلاق باشگاه سپاهان ابراهیمی است که از همین جا هم به او خدا قوت می گوییم و دوست داریم او همچنان در سپاهان بماند و ما مخلص این بازیکن هم هستیم. دوست داریم این بازیکن همچنان در سپاهان بماند، توپ بزند و برای تیم ما افتخار آفرینی کند و باز هم هر کاری که لازم باشد برای او انجام می دهم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: همین امروز(چهارشنبه) برای پیگیری وضعیت ملی پوشان مان سه بار با آقای کفاشیان تماس گرفتم اما جواب نداد. برای ایشان پیغام گذاشته ام که امیدوارم جواب ما را بدهند.

خلیلیان در خصوص اینکه پیش از این گفته بود کفاشیان قول داده تا بازیکنان سپاهان به اردوی تیم ملی اضافه شوند، اظهار داشت: آقای کفاشیان صددرصد به من قول داده بود که بازیکنان ما بعد از بازی های لیگ قهرمانان آسیا به تیم ملی اضافه شوند.

وی ادامه داد: حتی بعد از پایان اردوی آفریقا نیز کفاشیان قول «خداوکیلی» داد که بازیکنان ما به اردوی تیم ملی دعوت شوند اما نمی دانم چه شد که آقایان زیر قول شان زدند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه گفت وگو با تسنیم در خصوص وضعیت سرمربی فصل آینده این تیم گفت: ابتدا باید مذاکره ما با برانکو ایوانکوویچ را تکذیب کنم و اینکه گفته شده ما از آقای نبی وضعیت مالیاتی این مربی را استعلام کردیم دروغ است.

خلیلیان افزود: تا سه، چهار روز آینده و ابتدای هفته پیش رو مذاکرات ما نهایی خواهد شد و سرمربی فصل آینده را انتخاب می کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که قلعه نویی و کرانچار بین گزینه های باشگاه سپاهان هستند یا نه، عنوان کرد: آقای کرانچار بین گزینه های ما حضور دارد اما هیچ صحبتی با آقای قلعه نویی نداشتیم. انشاالله به زودی هم سرمربی تیم مان را مشخص می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در خصوص وضعیت قرارداد بازیکنان مان نیز باید بگویم با بیشتر بازیکنان تیم مان قرارداد داریم و چهار، پنج بازیکن نیز قراردادشان به اتمام رسیده که تا چند روز آینده به آنها نیز به توافق می رسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر