|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۹۴

به مربیگری در بوکس علاقه ای ندارم!

کاندیدای ریاست فدراسیون بوکس گفت: صلاح نیست تا زمانی که احمد ناطق نوری در انتخابات شرکت می کند به عنوان رقیب وی در آن حضور داشته باشم.

روح الله حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا در انتخابات فدراسیون بوکس شرکت خواهید کرد یا خیر، گفت: برای حضور در انتخابات فدراسیون بوکس برنامه های خوبی داشتم، اما تا زمانی که احمد ناطق نوری در انتخابات حضور دارد صلاح نیست بنده در انتخابات به عنوان رقیب حضور داشته باشم. به هر حال او سابقه زیادی در مدیریت دارد.

وی در ادامه افزود: نزدیک ۲۲ سال است که در جمع خانواده بوکس فعالیت می کنم و از زمانی که آمده ام ناطق نوری را به عنوان رئیس فدراسیون دیده ام. در حال حاضر هم که او مجوز حضور در انتخابات را دریافت کرده قطعا صلاحیت داشته که به او مجوز حضور در انتخابات را داده اند.

حسینی در واکنش به این سؤال که با این حساب در انتخابات شرکت نخواهید کرد، گفت: در انتخابات حضور خواهم داشت، اما اینکه به عنوان رقیب شرکت کنم یا نه روز مجمع مشخص خواهد شد.

قهرمان سابق تیم ملی در پاسخ به این سؤال که چرا به عنوان مربی در تیم ملی فعالیت نمی کنید، گفت: به هیچ عنوان علاقه ای به مربیگری ندارم. حتی سال گذشته پیشنهاد سرمربیگری در تیم به من شد اما قبول نکردم.

حسینی در ادامه گفت: حتما برای موفقیت بوکس هر کاری از دستم بر آید انجام می دهم. سال گذشته در مورد دبیری فدراسیون بوکس به من پیشنهاد شد، اما به خاطر پیشکسوتی همایون اردلان این مسئولیت را قبول نکردم. خیلی دوست دارم به فدراسیون کمک کنم اما ابتدا باید وضعیت ریاست فدراسیون مشخص شود سپس در مورد حضورم در فدراسیون تصمیم گیری کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است در لیگ برتر تیم داری کنید یا خیر، گفت: امکان دارد در لیگ برتر تیم داری کنم، اما هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. بهتر است پاسخ همه این سؤال ها را بعد از انتخاب شدن رئیس فدراسیون بدهم.

حسینی در پایان در واکنش به این سؤال که اگر پیشنهادی در مورد مدیر فنی تیم ملی به شما بشود آیا در این پست فعالیت خواهید کرد یا خیر گفت: هنوز مشخص نیست که مقصودی به فدراسیون باز می گردد یا خیر. مقصودی هم دوست دارد به بوکس کمک کند، اما یک مقدار ناراحت شده و به همین دلیل امکان دارد که دوباره به جمع خانواده کمک بوکس بازگردد.

انتهای پیام / د

ارسال نظر