|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۳۰

بازیکن اتلتیکو مادرید معتقد است که بازیکنان بارسلونا حرفه ای هستند و با وجود اینکه امیدی به قهرمانی ندارند، با تمام توان مقابل آنها به میدان خواهند رفت.

به گزارشخبرگزاری فارس، گابی در خصوص دیدار دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا اظهار داشت: در موقعیت برتری قرار داریم که می توانیم برای قهرمانی به خودمان وابسته باشیم. تلاش خواهیم کرد تا در دیدار یکشنبه مقابل مالاگا به پیروزی برسیم و سپس در بارسلونا فصل را به پایان برسانیم که این تیم هم هر چه در توان دارد در دو بازی آخر خود به نمایش خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: بازیکنان بارسلونا حرفه ای گری خود را نشان داده اند و هنوز نامزد قهرمانی در لالیگا هستند با اینکه ما صدرنشین هستیم و نسبت به آنها برتری داریم. تنها راه برای قهرمان شدن ما پیروزی در بازی یکشنبه شب است و اینکه حداقل یک امتیاز مقابل بارسلونا به دست آوریم.

این بازیکن ۳۰ ساله خاطرنشان کرد: تاکنون نشان داده ایم که می توانیم آنها را شکست دهیم. بازی های زیادی مقابل آنها داشتیم، در چهار بازی به تساوی رسیدیم و در یک مسابقه پیروز شدیم، بنابراین به میدان می رویم و تلاش می کنیم دوباره به پیروزی برسیم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر