|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۸۴

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به طور قطع دیدار مقابل السد بازی سختی است اما فولادی ها با ۲۰ دقیقه پرس، کار تیم السد قطر را تمام می کند.

رضا رجبی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: ما سال های سال است که وقتی به مرحله سخت تر می رسیم دچار افت می شویم و علت آن پایین بودن سقف آرزوهایمان است و همین روی ساختار تیمی تاثیر می گذارد وقتی تیمی به مرحله بعد صعود می کند باید تفکر جدید داشته باشد و فراتر از مرحله اول بیندیشد.

کارشناس فوتبال کشورمان در ادامه افزود: سال ها است که هیچ تیم ایرانی در جام باشگاه های آسیا قهرمان نشده است اما امیدوارم که این طلسم شکسته شود و فولاد بتواند این کار را انجام دهد.

رجبی همچنین اظهار داشت: تیم فولاد آرامش دارد و این موفقیت های فولاد فقط به کادر فنی برنمی گردد و این آرامش توسط همه پرسنل باشگاه به تیم منتقل شده است.

کارشناس فوتبال کشورمان اذعان داشت: امروز اگر فولاد در اهواز پرس نکند نمی تواند نتیجه بگیرد چراکه بازی امروز خیلی سنگین است. وقتی تیم های عربی به ایران می آیند می ترسند ولی وقتی زمانی از بازی می گذرد به ترس خود غلبه می کنند و به بازی مسلط می شوند و فولاد نباید در ۲۰ دقیقه اول بازی به السد قطر اجازه خودنمایی بدهد و اگر گل اول را در همان ابتدای بازی بزند بازی را می تواند به نفع خود پایان بدهد.

وی تأکید کرد: این حس که بتوانیم در آسیا قهرمان شویم بسیار مهم است و اینکه یک بازیکن به داخل زمین برود و حس قهرمانی شدن داشته باشد می تواند به لحاظ روحی و کسب نتیجه ی برد از اهمیت فراوانی برخوردار باشد.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: باید فولاد مرحله به مرحله و قدم به قدم جلو برود و هر مرحله ای را با موفقیت پشت سر بگذارد و به فکر رویارویی با مرحله ی جدید باشد زیرا با این تفکر می تواند به قهرمانی نزدیک شود فوتبال در تمام دنیا همین طور است.

رجبی در پایان خاطرنشان کرد: فولاد تمام امکانات را در اختیار فرکی گذاشت فوتبال امروز به آرامش نیاز دارد نکاتی که فرکی به بازیکنان تیم انتقال داده است و من فکر می کنم اگر فولاد به مرحله بعد صعود کند کار راحت تری در مرحله بعدی دارد و بچه های خوزستان اعتماد به نفس خوبی دارند و اگر از این مرحله عبور کنند مرحله بعدی خیلی راحت تر است.

انتهای پیام /

ارسال نظر