|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۳۳

پاسخ باشگاه تراکتورسازی به اولیویرا:

باشگاه تراکتورسازی جواب صحبت های تونی اولیویرا که طی چند روز گذشته در سایت های اجتماعی منتشر شده را داد.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، باشگاه تراکتورسازی به نامه تونی اولیویرا پاسخ داد. در این جوابیه آمده است:

جناب آقای تونی اولیویرا

باشگاه با فراهم کردن زمینه های همکاری، مذاکرات طولانی با شما برگزار کرد تا موافقت شما را به ادامه همکاری اخذ کند درحالیکه پیش شرط مذاکره شما، دریافت طلب فصل گذشته بوده است.

زمان را آنچنان از دست باشگاه گرفتید که مبالغی که به زمان پرداخت آنها مانده بود، نیز سر رسید و به عنوان طلب جدید شما محسوب شد.

در جلسه ۰۲/۰۲ / ۹۳ که با حضور آقایان حق تعالی، دلجوان، مختاری، بنده و شما برگزار شد، شما با دریافت ۱۰ هزار دلار مانده پاداش، رضایت خود را از همکاری و پرداخت های بنده اعلام کرده و اجازه خواستید تا چند روز در کشور پرتغال به وضع بیماری همسرتان رسیدگی کنید. سپس برنامه و پیشنهاد خود را به باشگاه اعلام کنید. بعد از رفتن به پرتغال، همه گفته های خود را عوض کرده و بر خلاف قولتان عمل می کنید.

اینجانب در آن جلسه برای چندمین بار اشاره کردم که در طول مدت همکاری، ۴۸ هزار دلار شما را هم پرداخت خواهم کرد و شما این مسئله را پذیرفتید.(صدای ضبط شده کل آن جلسه موجود بوده، اگر فراموش کرده اید می توانم برایتان ارائه کنم.)

اینجانب سعی کردم با القاء آرامش، تعامل خیلی خوبی با شما، باشگاه و هیات مدیره ایجاد کنم. اگر بنای همکاری داشتید، چرا از طریق سایت های فیس بوک و… سعی در تخریب روابط فی مابین دارید؟ آیا با این فضا می توان یک فصل با هم کار کرد؟

در نامه قبلی خود اعلام کردید حرفه ای گری شما حکم می کند با عقلانیت اقدام کنید و با این حرفتان به احساسات پاک مردم توهین کردید. ما در این شهر به دنیا آمده ایم و با این مردم زندگی می کنیم و در این خاک نیز دفن خواهیم شد و هرگز از عزتی که برای مردم قائل هستیم روی گردان نخواهیم بود.

شما نرفتید که برگردید. چرا که همه چیز خود را برداشته و برده اید. حتی یکی از کارکنان ما از شما سؤال کرده است که چرا همه چیز را می برید و شما در جواب گفته اید که برنخواهید گشت.

به نظر می رسد جنابعالی قدم های رو به جلو بر نمی دارید و برای توجیه عدم همکاری خود با باشگاه، به دنبال فرصت سوزی و بهانه هایی هستید که باشگاه را به این کار متهم کنید که این بر خلاف روح حاکم بر مذاکرات ۵۰ روزه ما با شماست.

نمی دانم از تشویش اذهان عمومی چه چیزی را دنبال می کنید؟ ولی من خواسته هیأت مدیره را به شما اعلام کردم که تا ۴۸ ساعت برنامه کاری و پیشنهاد مالی خود را برای ادامه همکاری اعلام نمائید که متأسفانه جواب متفاوتی را ارائه کردید. لیکن خود بهتر می دانید که باشگاه نباید فرصت محدود نقل و انتقالات را از دست بدهد. لذا مجبور هستیم با سرمربی دیگری وارد مذاکره شده و قرارداد فصل جدید را ببندیم.

ضمن احترام به جنابعالی و آرزوی سلامتی برای خود و خانواده تان و برای نشان دادن صداقت در احساسات و عقلانیت خودمان، کل طلب شما را در یک پروسه زمانی مشخص پرداخت خواهیم کرد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر