|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۴۶

رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران مطرح کرد

رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران گفت: به استان های مدال آور و فعال در رشته وزنه برداری در سطح نوجوانان و جوانان توجه ویژه ‎ای داریم.

به گزارشخبرگزاری فارساز بوشهر، حسین رضازاده ظهر امروز در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در رشته وزنه برداری دارای استعدادهای خوبی است و در سطح رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت های مناسبی در استان انجام شده و سال گذشته نیز محسن بهرام زاده وزنه بردار بوشهری در مسابقات قهرمانی آسیا در رده بزرگسالان موفق به کسب مدال نقره شد.

رضازاده در ادامه افزود: امیدوارم با حمایت های مسئولان استانی و توجه به رده های نوجوانان و جوانان شاهد حضور وزنه برداران بوشهری در اردوهای تیم ملی باشیم.

وی بیان کرد: فدراسیون وزنه برداری هم به استان هایی که وزنه بردار مدال آور دارند و در سطح نوجوانان و جوانان فعال هستند نگاه ویژه ای خواهد داشت و حمایت های لازم انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران در ارتباط با رویدادهای پیش روی این فدراسیون گفت: در سال جای مسابقات مختلفی پیش رو داریم که می توان به المپیک نوجوانان در مرداد ماه برگزار خواهد شد اشاره کرد و از همه مهم تر بازی های آسیایی در شهریورماه و در آبان ماه نیز در رقابت های وزنه برداری بزرگسالان جهان حضور خواهیم داشت.

رضازاده در خصوص دعوت مجدد محسن بهرام زاده وزنه بردار بوشهری که دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است، اظهار داشت: محسن بهرام زاده یکی از وزنه برداران ارزنده تیم ملی است، که البته حریفان قدری هم اکنون در وزن ۱۰۵ کیلوگرم دارد در همین راستا قطعا با کادر فنی تیم ملی صحبت خواهم کرد که از این وزنه بردار بوشهری مجددا رکوردگیری کنند و در صورت به دست آوردن رکوردهای مناسب به تیم ملی ملحق خواهند شد.

وی در خصوص محسن بهرام زاده اضافه کرد: بهرام زاده رکوردهای خوبی در حرکت یک ضرب دارد و اگر در حرکت دوضرب هم بتواند رکوردهای بهتری بزند قطعا در آینده این وزنه بردار را روی سکوهای جهانی خواهیم دید.

انتهای پیام / ۶۶۰۰۶ / صا۳۰

ارسال نظر