|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۵۹

بحثحضور اعضای هیئت مدیره جدید تیم فوتبال استقلال در حالی مطرح است که پس از مطرح شدن نام افراد مختلف، از حضور قطعی دو عضو سابق و فعلی تیم یاد می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، و به نقل از یک مقام آگاه، بحثحضور چند قدیمی تیم استقلال در جمع آبی ها مطرح شده و این درحالی است که هم اکنون گزینه اول تیم استقلال و مسئولان در وزارت، اصغر حاجیلو و منصور پورحیدری است زیرا ایندو قدیمی استقلال به مسئولان در وزارت برنامه ارائه کردند و قرار بر این است که برنامه این دو مورد ارزیابی قرار بگیرد اما از طرف دیگر اعلام شده که حضور این دو نفر در هیئت مدیره استقلال قطعی شده و از طرفی منصور پورحیدری اعلام کرده است که توان مقابله با بدهی ها و چک های برگشتی باشگاه استقلال را ندارد و این موضوع عاملی است که وی از حضور در جمع آبی ها انصراف دهد. این درحالی است که این دو عضو قدیمی استقلال سال ها در این تیم فعالیت داشتند.

*** بهرام افشارزاده هم به وزارت برنامه داد / بازی انحرافی با اسم ها

بر اساس این گزارش و به نقل از یک مقام آگاه، نام بهرام افشارزاده، مدیر سابق المپیک در شرایط خاص به عنوان عضو جدید استقلال مطرح شده که امکان حضور وی در تیم استقلال عنوان شده است و این مدیر شرایط خاصی برای حضور در استقلال دارد زیرا وضعیت در وزارت به گونه ای است که عنوان می شود در پایان قرار نیست، نام هایی که این روزها مطرح می شوند، جایی در تیم استقلال داشته باشند و به نوعی بازی انحرافی با اسمهاست که در حال حاضر مطرح می شود و همگان روی این نام ها مانور می دهند.

شایان ذکر است، شنیده می شود که در باشگاه استقلال نام هایی عنوان و مطرح می شود که از بین ۵۰ عضو معرفی شده به وزارت انتخاب شدند تا در نهایت بهترین گزینه معرفی گردد، اما در حال حاضر عنوان شدن نام افشارزاده قابل توجه است زیرا او مدعی است که باید در این خصوص فکر کند.

**حامیان مالی استقلال به دنبال نام سرمربی تیم / مهم بودن ماندن قلعه نویی برای اسپانسر استقلال

بر اساس این گزارش و به نقل ا ز یک مقام آگاه، حامیان مالی بسیاری برای حضور در تیم استقلال و حمایت از این تیم به وزارت ورزش رفته و در خصوص بحثمالی با مسئولان گفتگو داشتند، اما در حال حاضر هنوز بین آنها توافقی حاصل نشده است و مسئولان در وزارت در پی این هستند که بهترین تصمیم را در این خصوص اتخاذ کنند و حامی مالی قوی تری را نسبت به استقلال برگزینند.

گفتنی است، عنوان شده که نام قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال برای شرکت هایی که قرار است این تیم را همراهی کنند بسیار مهم و بااهیمیت است. زیرا حضور این مربی برای شرکت های حامی مالی اهمیت زیادی دارد و در این خصوص نام علی دایی نیز برای حامیان تیم پرسپولیس با اهمیت بود و این موضوع در خصوص تیم استقلال و ماندن امیر قلعه نویی در استقلال نیز صدق می کند و برنامه وزارت برای جذب اسپانسر به این موضوع ربط بسیار زیادی دارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر