|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۶۵

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: ما باید تابع تصمیم کی روش باشیم و به خواسته وی احترام بگذاریم.

مهدی مناجاتی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: کی روش با توجه به کارنامه خوبی که از خود ارائه داده توانسته تیم ملی را راهی جام جهانی کند و ما نباید از اقدامات وی ایراد بگیریم.

وی در ادامه اظهار داشت: کادر فنی برای انتخاب ملی پوشان باید بازی های لیگ برتر را زیر ذره بین خود قرار دهند تا بازیکنان برتر این بازی ها را به تیم ملی دعوت کنند براین اساس کی روش این کار را انجام نمی دهد و یک هفته مانده به برگزاری اردو به ایران می آید و بازیکنان خارجی را در لیست تیم ملی قرار می دهد بدون اینکه بازیکنان داخلی هم دراین لیست قرار دهد.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: کی روش باید مثل مربیان قبلی بازیکنان برتر لیگ را هم در نظر بگیرد.

وی عنوان کرد: کی روش به خود هم زحمت نمی دهد که به شهرستان برود و بازی بازیکنان شهرستانی را ببیند تا ترکیب خوبی را برای تیم ملی انتخاب کند.

مناجاتی در خصوص عدم دعوت علی کریمی به تیم ملی گفت: علی کریمی یکی از اسطوره های فوتبال کشورمان است که باید به تیم ملی دعوت می شد چرا که وی با تجربه ای که دارد می توانست به تیم ملی در جام جهانی کمک کند کی روش باید بازی علی کریمی را از نزدیک مشاهده می کرد تا متوجه می شد چه اسطوره ای را از دست داده است.

وی درباره نارضایتی کادر فنی و بازیکنان نسبت به لباس های آل اشپورت گفت: کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال باید یک سرپرست قدرتمند و کاربلد در کنار تیم ملی می گذاشت تا آن فرد نقاط ضعف تیم ملی را تحت پوشش قرار می داد.
کی روش با مطرح کردن کیفیت پایین لباس های تیم ملی دنبال بهانه می گردد تا فدراسیون فوتبال را زیر سوال ببرد.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال گفت: کادر فنی باید بازی های تدارکاتی را برای تیم ملی در نظر بگیرد که با هم گروه های ما هم خوانی داشته باشد و تیم ملی بتواند با انجام این بازی ها کمک زیادی به تیم ملی کشورمان کند.

مناجاتی در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ایران چند روز قبل از حضور در جام جهانی برزیل باید در ایران باشد تا بازیکنان در کنار خانواده هایشان احساس آرامش کنند و استرس شان کاهش یابد.

انتهای پیام /

ارسال نظر