|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۳۹

مربی جدید تیم پدیده مشهد:

خبرگزاری تسنیم: مربی جدید تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: پیوستن به تیم پدیده برای من افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم به این تیم که به نوعی تیم امام رضا(ع) محسوب می شود کمک کنیم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهد مقدس، محمد بابایی که به تازگی از سوی باشگاه پدیده به عنوان مربی این تیم در لیگ برتر کشور انتخاب شده است، اظهار کرد: پیوستن به تیم پدیده برای من افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم به این تیم که به نوعی تیم امام رضا(ع) محسوب می شود کمک کنیم.

وی با اشاره به انتخاب علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی تیم پدیده افزود: از اینکه در کنار وی که یکی از مربیان با کلاس و موثر فوتبال کشور است، خوشحالم و امیدوارم از اندوخته های ارزشمندش تجربه های زیادی بدست آورم.

بابایی که سابقه بازی در تیم فوتبال پیام مشهد در لیگ های قدس، برتر و دسته یک کشور و همچنین تیم آدنیس این شهر در لیگ یک را در کارنامه دارد هم اکنون به عنوان کارمند در اداره کل پست استان خراسان رضوی شاغل است.

این مربی ارزنده شهرستان مشهد، مدرک مربیگری A کنفدراسیون فوتبال آسیا را در سال ۱۳۸۰ اخذ کرده است و از سال ۸۱ به عنوان مدرس رسمی این کنفدراسیون فعالیت می کند.

وی در تیم های پیام، آدنیس مشهد و گل گهر سیرجان در لیگ یک به عنوان مربی فعالیت کرده و دو دوره هدایت تیم فوتبال صنعت گاز سرخس را در لیگ دسته ۲ و سرمربیگری تیم فوتسال علم و ادب را در لیگ دسته یک کشور بر عهده داشته است.

انتهای پیام /

ارسال نظر