|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۴۳

در پی اعلام لیست تیم ملی فوتبال؛

کارشناس فوتبال گفت: با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان شایستگی حضور در تیم ملی را داشتند اما به دلیل ایجاد سوء تفاهم نام آنها را بیان نمی کنم.

حمید درخشان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: انتخاب لیست تیم ملی حق سرمربی تیم ملی است و این حق را دارد تا نفرات تیم را خودش برگزیند، درست است که برخی از بازیکنان شایسته از لیست خارج مانده اند ولی ما به انتخاب کی روش احترام می گذاریم.

وی در خصوص عدم دعوت بازیکنانی همچون پیام صادقیان، مهدی رحمتی و علی کریمی تصریح کرد: این افراد شایستگی حضور در تیم ملی را داشتند و می توانستند با توانایی و تجارت خود کمک بزرگی به تیم ملی کنند.

علی کریمی و رحمتی می توانستند در این لیست حضور داشته باشند ولی پیام صادقیان با توجه به اینکه بازیکن جوانی است فرصت های زیادی برای حضور در تیم ملی دارد.

وی در خصوص نقد بازیکنان از لباس های تیم ملی بیان کرد: متأسفانه نباید این شرایط وجود داشته باشد تا بازیکنان تیم ملی با فکری آسوده در زمین حاضر شوند و ذهنشان مشغول لباس نباشد که تنگ است یا کوتاه و باید شرایط انتخاب لباس داشته باشند و با مشکل مواجه نشوند. موضوع لباس، یک ضعف به شمار می آید و باید از طرف فدراسیون مورد بررسی قرار بگیرد و این مشکل برطرف شود.

حمید درخشان در پایان در خصوص حریفان تیم ملی در اردوی اتریش و کمک این اردو برای حضور تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خاطرنشان کرد: تا اینجا که نتایج خوب نبوده است ولی امیدوارم بازیکنان طی بازی هایی که با تیم های نسبتا قوی برگزار می کنند بتوانند چارچوب های آنها را شناسایی نمایند و تجارب و تاکتیک های آن تیم ها را مورد استفاده قرار بدهند، نمی توان گفت این دیدارها بی تأثیر است، زیرا تا حدودی می تواند تأثیرگذار باشد و بازیکنان برای حضور در جام جهانی آمادگی بیشتری کسب نمایند.

گفتنی است، کی روش لیست بازیکنان تیم ملی برای اردوی اتریش را اعلام کرد، در این لیست جای چند بازیکن که در اردوی آفریقای جنوبی حضور داشتند خالی است، همچنین، علی کریمی و مهدی رحمتی نیز به این اردو دعوت نشدند.

به نظر می رسد همین بازیکنان دعوت شده به اردوی اتریش راهی جام جهانی۲۰۱۴ برزیل شوند و بازیکن دیگری به این لیست اضافه نشود.

انتهای پیام /

ارسال نظر