|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۱۱

به روبین کازان برمی گردم

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید در جام جهانی از نام و حیثیت ایران دفاع کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، علیرضا حقیقی پیش از تمرین عصر امروز تیم ملی فوتبال در خصوص شرایطش در لیگ پرتغال گفت: وضعیت خوبی دارم اما شاید خبرهای لیگ پرتغال به خوبی به گوش اهالی فوتبال نرسد. نیم فصل بازی کردم و عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که حالا در جمع ملی پوشان هستم.

وی در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی گفت: تمام تلاشم را می کنم و همه چیز دست خداست که اینکه در ترکیب مسافران اعزامی قرار بگیرم یا نه. تمام بازیکنان با انگیزه هستند و می خواهند جزء نفرات اصلی باشند من هم از این موضوع مستثنی نیستم امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که من هم مسافر برزیل شوم.

حقیقی در خصوص امکانات اردوی تیم ملی و اگر در این خصوص از کی روش حمایت نکنید، ممکن است از ترکیب خط بخوری، گفت: اولین جلسه ای است که با تیم ملی تمرین می کنم. خیلی از دوستان در این خصوص صحبت کردند و اگر من صحبت نکنم بهتر است.

وی در پاسخ به این سوال که کیفیت لباس های تیم ملی را چطور ارزیابی می کند، با خنده گفت: خیلی خوب است، عالی است و حرف ندارد.

حقیقی در پاسخ به این سوال که گفته می شود به علت نیمکت نشینی در یکی از بازی های تیمش در لیگ پرتغال قهر کرده است، گفت: در اروپا خبری از این مسائل نیست. در حین گرم کردن از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و با سرمربی توافق کردم که روی نیمکت بنشینم اما از شانس خوب یا بد من دروازه بان اول مصدوم شد و من به زمین رفتم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به بازی در لیگ پرتغال ادامه می دهد یا خیر، گفت: قراردادم با این تیم تمام می شود و به روبین کازان برخواهم گشت.

حقیقی ادامه داد: بعد از مدت ها و بعد از بازی با گینه به تیم ملی آمدم. اولین جلسه تمرینی است و امیدوارم تمرینات خوبی داشته باشیم. باید طوری عمل کنیم که در جام جهانی نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

وی در خصوص شناختش از حریفان گفت: هر کسی که با فوتبال سر و کار دارد آرژانتین را می شناسد، بوسنی هم بازیکنان بین المللی دارد و همه از این تیم شناخت دارند. در اردوی پیش رو تمام نکات به بازیکنان گوشزد خواهد شد مهم است که در جام جهانی از نام و حیثیت ایران دفاع کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر