|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۱۵

تی شرت ها در شأن و شخصیت بازیکنان تیم ملی نیست

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص ادامه همکاری با استقلال گفت: برای فصل بعد هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، آندرانیک تیموریان پیش از اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کشورمان، اظهار داشت: جا دارد که در اینجا به عنوان کوچک ترین عضو تیم ملی از تمام رسانه هایی که برای پوشش اولین تمرین تیم ملی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند، تشکر کنم.

وی در مورد اردوی آفریقای جنوبی خاطرنشان کرد: اردوی خوبی بود و چند بازی دوستانه برگزار کردیم که امیدوارم برای جام جهانی مثمر ثمر باشد. محک خوبی خوردیم، هر چند که نیمی از تیم نبودند و درگیر باشگاه های خود بودند.

بازیکن تیم ملی تصریح کرد: امیدوارم لژیونرها به تیم ملی اضافه شوند و با توان و کار بیشتری در یک ماه باقیمانده تا جام جهانی شرایط بهتری را برای حضور در این مسابقات به دست آوریم.

تیموریان در مورد اینکه احتمال دارد همین روند هم در اردوی اتریش وجود داشته باشد و جواد نکونام و مسعود شجاعی غایبان این اردو باشند، گفت: من شخصا چیزی در مورد این موضوع نشنیدم فقط در روزنامه ها و مطبوعات خواندم. به هر حال امیدوارم هرچه زودتر آنها به تیم ملحق شوند. باشگاه هایشان با آنها قرارداد دارند و امیدوارم با تعاملی که بین فدراسیون و باشگاه هایشان صورت می گیرد این مسئله حل شود.

وی که با دست بانداژ شده در تمرین حاضر شده بود در خصوص اینکه آیا نگرانی بابت مصدومیت او وجود دارد یا خیر، گفت: من در بازی با الشباب دستم شکست و پس از آن هم در خدمت استقلال بودم. به هر حال باید مدتی مراقب دست خود باشم و با این محافظ بازی کنم. به هر حال در فوتبال چنین مسائلی به وجود می آید.

تیموریان در مورد انتقادهایی که در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال به آنها می شود، گفت: در جاهای دیگر بیشتر از اینها پول می دهند. تعداد بازیکنان با کیفیت در سطح ملی انگشت شمار هستند ضمن اینکه تمام این پول به ما نمی رسد و مالیات آن را به دولت محترم می دهیم. پول زور که نگرفتیم، حق مان را از فوتبال گرفتیم که باشگاه ها به ما می دهند.

وی در خصوص اردوی تیم ملی ادامه داد: زمان زیادی را از دست دادیم اما امیدواریم از این یک ماه باقیمانده به نحو احسن استفاده کنیم، از حریفان شناخت کافی داریم و صعود دور از دسترس نیست اما کارمان خیلی سخت است.

تیموریان درباره انتقاداتی که به لباس های تیم ملی می شود و اینکه او گفته بود لباس ها هر روز آب می رود، عنوان کرد: در این مورد صحبت کرده ام و دیگر نمی خواهم حرفی بزنم اما در شأن و شخصیت تیم ملی نیست که با این لباس ها به میدان برود.

بازیکن تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا در پایان بازی که بخواهند لباس تان را با بازیکنان حریف عوض کنید مشکلی ایجاد نمی شود، گفت: اجازه بدهید ببینیم کار به آنجا می رسد، بعدا فکری به حال آن می کنیم.

تیموریان در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو ملی آلمان در خصوص اینکه آیا شانس صعود به دور دوم جام جهانی را دارید، گفت: تمام تلاش مان را می کنیم و دور از دسترس نیست.

ور همچنین در خصوص ادامه همکاری اش با استقلال در فصل بعد گفت: هنوز تصمیمی برای فصل آینده و ماندن یا نماندن در استقلال نگرفته ام.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر