|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۴۴

۲ هفته گذشت اما هیچ کس پاسخ ما را نداد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بالاخره فصل نقل و انتقالات در حال شروع شدن است من امیدوارم مسئولان باشگاه پرسپولیس هرچه سریع تر تکلیف بچه ها را روشن کنند.

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از چند مدت حرف و حدیثخدا را شکر تکلیف پرسپولیس روشن شد اما دو هفته گذشته و من نمی دانم چرا هیچ اقدامی در قبال بازیکنان نمی شود. مگر نمی گفتند تکلیف پرسپولیس روشن شود همه چیز درست می شود.

وی افزود: بالاخره باید با بازیکنان تسویه شود یا مطالبات این بازیکنان که با غیرت و جسارت جنگیدند داده شود اما متأسفانه هنوز هیچ خبری نیست. من امیدوارم بیشتر به فکر پرسپولیس و بازیکنان فصل قبل باشند این بچه ها بدون چشم داشتی با دست خالی برای تیم بازی کردند اما متأسفانه الآن حتی یک زنگ هم به ما نزدند که بگویند حالت خوب است یا خیر.

نوری ادامه داد: من امیدوارم هرچه سریع تر تکلیف بازیکنان پرسپولیس مشخص شود تا با تسویه حساب و روشن شدن تکلیف مان برای آینده تصمیم بگیریم. بالاخره بچه ها گاهی اوقات از من که کاپیتان پرسپولیس بودم سؤال هایی می کنند اما واقعاً نمی دانم چه حرفی باید به آنها بزنم. همه دوست دارند برای فصل آینده خود تصمیم بگیرند. ما حتی الآن نمی دانیم چه کسی را می خواهند و یا چه کسی را نمی خواهند.

نوری درباره آینده خودش نیز گفت: همه چیز دست خداست اما تصمیمی می گیرم که نه سیخ بسوزد نه کباب. سعی می کنم بهترین تصمیمم را بگیرم که در جام ملت های آسیا دیگر برای تیم ملی غایب نباشم. کارم خیلی سخت است اما با تمرکز بالا سعی می کنم تصمیمم را بگیرم. من الآن متأسفانه یکی از آرزوهایم که حضور در جام جهانی بود را از دست بدهم و انشالله سعی خواهم کرد که دیگر به این راحتی تیم ملی را از دست ندهم.

نوری در پایان در پاسخ به سؤالی که آیا پیشنهادی داری یا خیر، گفت: من بازیکنی نیستم که بخواهم دنبال بازارگرمی و این حرف ها باشم و اصلاً نیازی هم به این کار ندارم. پیشنهاد بوده اما وقتی قطعیت پیدا کرد، آن را اعلام خواهم کرد. اما الآن از همه چیز مهمتر این است که آقایان حداقل تکلیف پرسپولیس و بازیکنان را روشن کنند.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر