|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۶۹

خبرگزاری تسنیم: دبیر فدراسیون والیبال گفت: به دنبال این هستیم که مربیان ایرانی بیشتری در کنار کواچ در تیم ملی حضور داشته باشند.

محمود افشاردوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد زمان حضور اسلوبودان کواچ، سرمربی صرب تیم ملی در اردوهای این تیم اظهار داشت: کواچ تا قبل از ظهر فردا(شنبه) از طریق استانبول وارد تهران می شود و پس از استراحتی کوتاه در تمرین عصر به بازیکنان معرفی خواهد شد. البته فعلا برنامه نشست خبری او قطعی نشده است.

دبیر فدراسیون والیبال درباره دیدارهای تدارکاتی تیم ملی با استرالیا اظهار داشت: استرالیا یک تیم معمولی نیست و از تیم‎ های خوب آسیاست که برای ما در سال جدید و سیستم جدید، یک حریف تدارکاتی خوب و مفید به حساب می‎آید. بازی با این تیم و بلافاصله سفر به اروپا و چند دیدار دیگر با تیم های ملی بلغارستان و صربستان، کمک بزرگی برای هماهنگی بازیکنان و شناخت کواچ از شاگردان جدیدش است.

مربی پیشین تیم ملی در مورد اضافه شدن بهروز عطایی به کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که مربیان ایرانی بیشتری در کنار کواچ در تیم ملی باشند تا بر خلاف ولاسکو که مربیان کمی در کنار او بودند، بتوانیم از دانش این مربی استفاده کنیم و کسانی را داشته باشیم که در آینده سکان هدایت تیم های ملی را به آنها بسپاریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر