|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۸۳

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

شینجی اوکازاکی تیم ملی ژاپن معتقد است: تیم ملی کشورش می تواند به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی دست یابد و تاریخ ساز شود.

به گزارشخبرنگار باشگاه خبرنگاران، شنیجی اوزاکی بازیکن تیم مانیس که در این فصل از بوندسلیگاخوب درخشیده و توانسته با به ثمر رساندن۱۴ گل رکورد شینجی کاگاوا بازیکن سابق دورتموند و فعلی منچستر یونایتد را در بوندسلیگا(۱۳ گل) واشکند، گفت: با توجه به گروهی که ما در آن قرار دادیم هواداران انتظارات زیادی از ما دارند و می دانم که می توانیم به جمع ۴ تیم پایانی راه یابیم.

ژاپن با تیم های ساحل عاج یونان و کلمبیا هم گروه است. ما این فرصت را داریم که با بازیکنان فوق العاده که داریم برای اولین بار در میان تیم های جام جهانی بدرخشیم.

وی در ادامه افزود: من به چالش های آینده فکر می کنم ما در جام کنفدراسیون ها بازی خوبی را نشان دادیم اما از لحاظ روحی نتوانستیم به پیروزی دست یابیم.

زاکرونی سرمربی ایتالیایی تیم ما بسیار فوق العاده ای است و از لحاظ تاکتیکی و ساختاری تیم ما را ساخته و به ما اعتماد به نفس می دهد.

من هرجایی که سرمربی ام به من بگوید بازی می کنم، من در گوشه راست بازی می کنم اما مهم نیست کجا بازی کنم چرا که می خواهم کارم را انجام دهم. من یکی از بازیکنان باتجربه هستم و مسئولیتم را در تیم انجام می دهم.

وی در خصوص هوای مرطوب برزیل وگرمای این کشور گفت: ما به کشوری گرم می رویم مسئله ای که قدری کارها را متفاوت می سازد. شما مجبور نیستید بازیتان را عوض کنید، اما ما برای وفق دادن خود با این شرایط به کمپ میامی می رویم.

من در اشتوتگارد در گوشه بازی می کردم که فکر می کنم این پست برای من بهترین است.

انتهای پیام /

ارسال نظر