|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۸۵

خبرگزاری تسنیم: مربی سالبق تیم ملی والیبال گفت: با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی ایران درگیر لیگ ایتالیا بود، شروع بازی های تدارکاتی با تیم ملی استرالیا در تهران، بهترین انتخاب ممکن بود

ناصر شهنازی در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران مقابل تیم ملی استرالیا پیش از لیگ جهانی به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: برنامه ریزی خوبی برای دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران انجام شده است. در واقع با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی ایران درگیر لیگ ایتالیا بود، شروع بازی های تدارکاتی با تیم ملی استرالیا در تهران، بهترین انتخاب ممکن بود. استرالیا یک تیم خوب آسیایی است که در سال های گذشته روند رو به رشد خود را حفظ کرده است. بازی با این تیم می تواند محک و کمک خوبی برای کواچ در راه شناخت و سنجش میزان آمادگی ملی پوشان باشد.

مربی سابق تیم ملی والیبال ادامه داد: بلغارستان و صربستان، حریفان تدارکاتی بعدی تیم ملی ایران هستند که می توانند آمادگی بازیکنان و شناخت آنها از یکدیگر را بالا ببرد تا تیم ملی برای شروع لیگ جهانی کاملا آماده باشد. کواچ باید تمام بازیکنانش را برای لیگ جهانی به خوبی بشناسد و ملی پوشان هم در دیدارهای تدارکاتی باید قذرت و رشد ذهنی خود را به او نشان دهند. تیم ملی بازی های سختی در لیگ جهانی پیش رو دارد.

مربی فصل پیش تیم آلومینیوم المخهدی بندرعباس گفت: نتیجه این بازی ها اصلا مهم نیست. بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی برای اولین بار است که از سال گذشته دور هم جمع می شوند و کواچ هم برای اولین بار است که تیم جدیدش را می بیند. از طرفی فکر نمی کنم استرالیا آنقدرها هم قوی باشد که بتواند ایران را شکست دهد. نکته مهم، ارزیابی، شناخت و هماهنگی تیم ملی است.

شهنازی در مورد برنامه آینده اش گفت: پیشنهاد خاصی ندارم ولی امیدوارم فرصتی پیش بیاید تا آنچه را که در مدت سه سال حضور در کنار ولاسکو یاد گرفته ام به جوانان و والیبال ایران منتقل کنم.

تیم ملی والیبال استرالیا، دیروز پنجشنبه وارد تهران شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر