|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۰۸

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص ارزیابی اش از اعضای کمیته فنری پرسپولیس گفت: من نمی دانم این پیشکسوتان می توانند این وظیفه را انجام دهند یا نه.

پایان رافت در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: از آن جایی که من پیگیر این خبرها هستم، عبدینی قبول نکرده و ذوالفقار نسب اصلا از این موضوع اطلاعی نداشته است و همچنین حسین عبدی و جعفر کاشانی از قضیه اطلاعی نداشتند.

وی ادامه داد: این افراد به دلیل داشتن مدارک بالا و چون کار بلد هستند، می توانند به باشگاه پرسپولیس کمک کنند و هم از لحاظ فنی به تیم پرسپولیس کمک رسانی کنند.

وی درباره صحبت های علی پروین که گفته بود " مدیر فنی یعنی کشک " نیز گفت: مدیر فنی با کمیته فنی فرق می کند، کمیته فنی هم بازیکنان را و هم تصمیمات تیم و نقطه ضعف و قوت راارزیابی می کند وبه اطلاع کادر فنی می رساند و به برنامه ریزی کادر کمک می کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: مدیر فنی همان مربی فوتبال هست که یک جا می نشیند و به تیم کمک می کند، دقیقا همانند منصور پورحیدری مربی استقلال که کمک های زیادی توانست به امیر قلعه نویی کند که این تجربه به کار امیر قلعه نویی آمد. کمیته فنی فرق می کند و جایگاهش به این صورت است که بازیکنان را رصد می کند و در یک جلسه که با آن ها داشته باشد، می تواند نقاط ضعف و قوت را پیدا کند.

رافت در خصوص کارایی اعضای کمیته فنی پرسپولیس گفت: به طور حتم اگر سر مربی بخواهد می تواند از نظر آن ها استفاده کند، البته باید هدف مشخص شود و بستگی به نظر علی دایی دارد که اگر صلاح بداند، این کار را انجام می دهد.

وی در خصوص احتمال اختلاف اعضای کمیته فنی با دایی بیان کرد: همه از پیشکسوتان هستند و این افراد به نظر من می توانند به تیم کمک کنند و دنبال جایگاه نیستند و فقط هدفشان کمک کردن است. همه ی اعضای کمیته فنی افراد مطلعی هستند و می توانند به دایی در هدایت تیم کمک کنند.

وی درباره احتمال جذب علی کریمی برای فصل بعد گفت: پرسپولیس نیروی جوان بسیار زیادی دارد، به طور حتم باشگاه های بزرگ بازیکنان بزرگ را در اختیار می گیرند تا تجربه این بازیکنان با دردشان بخورد. کریمی به عنوان یک بازیکن بزرگ همه قبولش دارند و می تواند تاثیر گذار باشد.

دایی سرمربی پرسپولیس اختیار تام دارد که علی کریمی را به باشگاه جذب کند تا نکند.

البته علی کریمی پا به سن گذاشته و علی دایی می تواند از تجربه های علی کریمی استفاده کند و بتواند عصای دست پرسپولیس باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر