|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۲۸

نصیرشلال در گفت ‍ و گو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: دارنده مدال نقره المپیک تأکید کرد برای او اهمیتی ندارد که چه کسی مشاور رئیس فدراسیون وزنه برداری شده است.

نواب نصیرشلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر خصوص آخرین شرایط تمرینی خود اظهار داشت: تمرینات خوبی را در کنار دیگر وزنه برداران پشت سر گذاشتیم. بعد از اردوی دوم راهی شمال می شویم تا مدتی نیز در آنجا تمرینات را ادامه دهیم.

وی با یادآوری اینکه تمرینات تیم ملی وزنه برداری شامل کارهای بدنسازی و هوازی است، افزود: به شخصه از رکوردهایم راضی هستم و نسبت به رکوردهای گذشته تاکنون خوب کار کرده ام و خدا را شکر از لحاظ جسمی و از شرایط خودم رضایت دارم. باید در اردوی بعدی این شرایط را بهتر کرده و ارتقا دهم تا رکوردهای بهتری ثبت کنم.

وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم کشورمان در پاسخ به این سؤال که کدامیک از مسابقات پیش رو برای شما بیشتر اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: اهمیت بازی های آسیایی کمتر از مسابقات جهانی نیست. البته مسابقات بزرگسالان جهان شرایط خاص خود را دارد ولی هر وزنه برداری دوست دارد در هر دو پیکار روی تخته برود. من تاکنون تصمیمی نگرفته ام که به کدامیک از مسابقات بروم.

نصیرشلال با تأکید براینکه هنوز تصمیم نگرفته در کدامیک از مسابقات جهانی و بازی های آسیایی به میدان برود، افزود: ابتدا باید آمادگی خود را بیشتر کنم تا بتوانم در بازی های آسیایی روی تخته بروم و البته ریکاوری انجام دهم. با این حال مسابقات قهرمانی جهان نیز در برنامه من وجود دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا انوشیروانی و محمدپور به دلیل مشاور شدن باقری در فدراسیون اردو را ترک کرده اند، عنوان کرد: انوشیروانی بیماری داشته و اردو را ترک کرده و ترجیح داده تا به سلامتی خودش برسد. محمدپور هم آسیب دیدگی داشته و تشخیص داده تا چند وقتی استراحت کند و به مسابقات جهانی برسد.

این وزنه بردار ملی پوش تصریح کرد: در خصوص مشاور شدن باقری نیز باید بگویم که فدراسیون رئیس دارد و مشاور نیز نمی تواند تاثیر زیادی داشته باشد. با این حال برای من اهمیتی ندارد که چه کسی مشاور شده و تنها برنامه تمرینی برایم مهم است. من به حواشی توجهی ندارم و کار خودم را انجام می دهم.

انتهای پیام /

ارسال نظر