|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۱۳

باشگاه پدیده حق نداشت قرارداد مرا رسانه ای کند

خبرگزاری تسنیم: مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد حضورش در تیم پدیده مشهد حضور قطعی نشده است.

رضا عنایتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمابتدا در مورد اقدام باشگاه پدیده در رسانه ای کردن قرارداد بازیکنان گفت: من کاری با دیگران ندارم اما در مورد خودم باید بگویم که باشگاه پدیده به هیچ عنوان حق نداشت قرارداد مرا رسانه ای کند. نمی دانم این موضوع چرا اخیراً در ایران باب شده که قراردادها را رسانه ای می کنند در حالی که این موضوع شخصی است و نباید رسانه ای شود. من به هیچ عنوان دوست نداشتم مبلغ قراردادم رسانه ای شود و این کار باشگاه درست نبود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ قراردادت درست است، افزود: بله، درست است ولی دلیلی نداشت وقتی هیچ چیز قطعی نشده، این قرارداد رسانه ای شود. هنوز برخی بندها و جزئیات باید به این قرارداد اضافه شود که فعلاً این اتفاق نیفتاده است. در حال حاضر حضور من در پدیده قطعی نیست و در مورد برخی مسائل باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم.

عنایتی با اعلام اینکه با چند تیم لیگ برتر مذاکره کرده است، گفت: من با سه چهار تیم مذاکره کردم ولی بهتر است اسمی از آنها نیاورم، چون هنوز با پدیده به توافق کامل نرسیده ام و همانطور که گفتم باید در مورد برخی جزئیات صحبت کنیم. باز هم می گویم که دلیلی نداشت قراردادم را رسانه ای کنند. شاید در دنیا وقتی بازیکنان بزرگ جابجا می شوند مبلغ قرارداد مشخص می شود که معمولاً برای خرید و فروش بازیکن است اما رسانه ای کردن دستمزد حرفه ای نیست.

وی در خصوص اینکه چرا اینقدر زود برای انتخاب تیم فصل آینده اش تصمیم گیری کرده است، افزود: وقتی قراردادم تمام می شود دوست ندارم منتظر بمانم، به همین دلیل تصمیم گرفتم با پدیده مذاکره کنم. از طرفی شرایط و امکانات این باشگاه خوب است و مهمتر اینکه قرار است در تیم شهرم بازی کنم. من پیشنهادهای بهتری داشتم ولی حاضر شدم با پدیده قرارداد امضا کنم و امیدوارم توافق ما نهایی شود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال با امضای قرارداد با تیم پدیده عملاً فرصت بازگشت دوباره به این تیم و خداحافظی از فوتبال در جمع آبی پوشان را از دست داد. وی در این خصوص به خبرنگار تسنیم گفت: فکر می کنم فرصت حضور در استقلال و خداحافظی از فوتبال در این تیم را از دست دادم. تبریک می گویم به آنهایی که بین من و هواداران استقلال فاصله ایجاد کردند ولی آنها بدانند این بلا سر خودشان هم خواهد آمد.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی از فوتبال خداحافظی خواهی کرد؟»، گفت: اصلا صحبت از خداحافظی نکنید! فعلاً تا سه سال دیگر بازی خواهم کرد و برای سه سال آینده برنامه ریزی دارم. حالا باید ببینم بعد از سه سال شرایط چطور خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر