|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۸۷

شاید جریمه ۳۰ درصدی قانون جدید فدراسیون باشد که ما بی اطلاعیم!

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد: اولویتم باشگاه تراکتورسازی است اما هنوز صحبتی با من انجام نشده و به همین خاطر از فردا به سایر گزینه ها فکر می کنم.

میلاد فخرالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد اینکه آیا از سوی باشگاه تراکتورسازی با او مذاکره شده است عنوان کرد: هنوز از طرف باشگاه با من تماس نگرفتند و هیچ صحبتی با من نشده است.

وی در مورد اینکه آیا با تراکتورسازی قرارداد دارد عنوان کرد: قراردادم به اتمام رسیده و هنوز برای فصل بعد تصمیم نگرفته ام تا الان منتظر باشگاه تراکتورسازی بودم و دوست داشتم سال بعد نیز در این تیم حضور پیدا کنم اما به دلیل اینکه هیچ صحبتی از سوی باشگاه انجام نشده به سایر گزینه ها فکر می کنم. در صورتی این اقدام را انجام می دهم که اولویتم باشگاه تراکتورسازی بود ولی هیچ صحبتی با من انجام ندادند.

مدافع تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا از سوی باشگاه استقلال به او پیشنهادی رسیده است عنوان کرد: از طرف استقلال صحبتی نشده اما یکی، دو باشگاه دیگر پیشنهاداتی به من ارائه دادند اولویتم تراکتورسازی و در این تیم جا افتادم و در صورتی در این باشگاه می مانم که به شرایطم پذیرفته شود.

فخرالدینی در مورد اینکه گفته می شود ۳۰ درصد از سوی باشگاه تراکتورسازی جریمه شده است خاطرنشان کرد: از سوی باشگاه ۳۰ درصد جریمه شده ام اما این مسئله قطعی نشده کمیته انضباطی می گوید جریمه من به خاطر این است که در مقابل دیدار الاتحاد عربستان بعد از اخراج پیراهنم را از تنم خارج کردم و این هم مسئله جدیدی است و شاید فدراسیون قانون جدید تصویب کرده و ما از آن خبر نداریم.

وی در مورد اینکه آیا شرایط او برای ماندن عدم جریمه ۳۰ درصدی است خاطرنشان کرد: صد در صد باید این جریمه بخشیده شود چرا که اصلا این مسئله درست نیست و چنین جریمه ای نباید صورت گیرد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر