|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۰۵

رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا - تایلند:

وزن کشی مسابقات روز سوم رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا بعد از ظهر امروز(جمعه) در شهر چونبوری تایلند انجام شد.

به گزارش خبرنگار ورشی باشگاه خبرنگاران،در وزن ۵۴ کیلوگرم کشتی آزاد که ۱۷ کشتی گیر حضور دارند ابوالفضل حاجی پور در دور نخست به مصاف راوندر از هند می رود و در صورت پیروزی در این مسابقه در دور بعد با برنده کشتی گیران قزاقستان و یمن روبرو می شود.

در وزن ۵۸ کیلوگرم کشتی آزاد مجتبی عموزاد در دور نخست با علی از سوریه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران هند و قزاقستان مسابقه می دهد در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی آزاد که ۱۷ نفر حضور دارند امیر اکبرزاده در دور نخست به مصاف لو از تایوان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف دردور سوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و کامبوج کشتی می گیرد.

در وزن ۶۹ کیلوگرم کشتی فرنگی محمد برزگرزاده در دور نخست با شیمابوکورو از ژاپن مسابقه می دهد و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین و قطر می رود در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۶ کیلوگرم کشتی فرنگی که ۸ کشتی گیر شرکت کرده اند آرمان علیزاده در دور نخست با الرادعی از یمن مبارزه می کند و در صورت پیروزی در دور دوم به مصاف برنده هند و قرقیزستان می ورد.

رقابت های اوزان فوق فردا(شنبه) برگزار می شود.

ارسال نظر