|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۱۰

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام با برتری در پنجمین فینال لیگ برتر بسکتبال به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در پنجمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال عصر امروز(جمعه)، تیم پتروشیمی بندرامام در شرایطی که از همراهی تماشاگرانش محروم بود، برابر مهرام تهران قرار گرفت. پتروشیمی که در چهار بازی گذشته، صاحب سه پیروزی شده و تنها در یک دیدار تن به شکست داده بود، در این بازی با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۶ به برتری رسید و قهرمان شد.

در پنجمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال مهرام کوارترهای اول و دوم را به ترتیب با پیروزی ۲۰ بر ۲۸ و ۲۰ بر ۲۹ پشت سر گذاشت و در پایان نیمه نخست با برتری ۴۰ بر ۵۷ به رختکن رفت. پتروشیمی در کوارتر سوم ورق را به سود خود برگرداند و با برتری ۳۱ بر ۱۴ همه چیز را در شروع کوارتر چهارم به تساوی کشاند.

در کوارتر چهارم نیز جدال غول های بسکتبال ایران نتیجه ای جز تساوی ۲۰ بر ۲۰ نداشت تا رقابت دو تیم با نتیجه ۹۱ بر ۹۱ در وقت اضافه دنبال شود. در وقت اضافه این تیم پتروشیمی بود که صاحب برتری ۱۹ بر ۱۵ شد و در مجموع با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۶ مقام از سد شاگردان هاشمی گذشت.

پتروشیمی در سه بازی از چهار مسابقه گذشته مهرام را شکست داده بود و با پیروزی در مسابقه امروز در مجموع با نتیجه ۴ بر یک حریف نامدار خود را مغلوب کرد تا کار به بازی ششم کشیده نشود.

انتهای پیام /

ارسال نظر