|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۲۶

خبرگزاری تسنیم: کمیته ملی المپیک با انتشار پیامی، ضمن تبریک قهرمانی تیم پتروشیمی در لیگ برتر بسکتبال، ابراز امیدواری کرد که این لیگ زمینه حضور قدرتمند تیم ملی بسکتبال کشورمان در بازی های آسیایی اینچئون را رقم بزند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، پس از اتمام رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور و کسب عنوان قهرمانی توسط تیم پتروشیمی بندر امام، کمیته ملی المپیک کشورمان با انتشار پیامی ضمن تبریک به دست اندرکاران، کادر فنی و ورزشکاران این تیم از فدراسیون بسکتبال ایران به واسطه برپایی رقابت هایی منظم و ایده آل که باعثرشد و شکوفایی بسکتبال کشورمان شده تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: مشاهده دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال و هنرنمایی بسکتبالیست های دو تیم فینالیست(پتروشیمی و مهرام) به همگان ثابت کرد که برنامه ریزی، سرمایه گذاری و پشتوانه سازی در رشته بسکتبال که به واسطه همراهی خوب فدراسیون و باشگاه های فعال در این عرصه صورت گرفته، سطح این رشته را فراتر از آسیا برده و نوید این موضوع را می دهد که انشاله شاهد قهرمانی و پیروزی این رشته در بازی های آسیایی پیش رو باشیم.

بی شک برپایی لیگ منظم، پویا و سطح بالای بسکتبال یکی از مهمترین عوامل موثر در ارتقای جایگاه این رشته در سطح قاره آسیا بوده که بهترین میدان برای شناسایی چهره های مستعد و جویای نام نیز می باشد.

کمیته ملی المپیک ضمن تبریک مجدد به کلیه دست اندرکاران تیم پتروشیمی و همچنین خسته نباشید به اعضای تیم مهرام از بازی جوانمردانه نمایندگان دو تیم تقدیر و تشکر می نماید. ضمنا این کمیته امیدوار است که تیم ملی بسکتبال کشورمان با مدیریت مناسب فدراسیون و کادر فنی تیم ملی و به کارگیری تمام استعدادها و پتانسیل موجود، زمینه کسب مدال زرین طلا در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون را رقم بزند.

انتهای پیام /

ارسال نظر