|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۵۵

احتمال حضورم در بازی های آسیایی کره جنوبی وجود ندارد

خبرگزاری تسنیم: عضو تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: احتمال حضورم در بازی های آسیایی کره جنوبی وجود ندارد.

مهتاب پارسامهر در گفت گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیماظهار داشت: هم اکنون در اردوهای تیم ملی حضور ندارم. در واقع نام من بین نفرات دعوت شده در این مرحله قرار ندارد و احتمالا در اردوهای بعدی شرکت می کنم.

وی گفت: اصلا آماده نیستم و حس خوبی برای تیر زدن ندارم. دو سال است که با یک مشکل تکنیکی در تیراندازی رو به رو شده ام. علت افتم هم همان مشکل است. فدراسیون خیلی تلاش کرد و مربیان زیادی را بالای سر من فرستاد تا این مشکل رفع شود. آنها خیلی کمکم کردند اما کسی نتوانست کاری برایم انجام دهد.

پارسامهر خاطرنشان کرد: پس از مسابقات شانگهای دست به کمان نشدم. یعنی از اولایل اردیبهشت ماه سال جاری تا به امروز یک تیر هم نزده ام.

عضو پیشین تیم ملی تیراندازی با کمان با بیان اینکه احتمال حضورم در بازی های آسیایی کره جنوبی وجود ندارد، گفت: هیچ مشکلی با فدراسیون ندارم. نظر مسئولان فدراسیون کسب نتیجه است.

پارسامهر تاکید کرد: به استراحت نیاز دارم چراکه در این مدت برنامه های تمرینی ما بسیار فشرده بود.

وی در پایان با اشاره به حضور رشته کامپوند در بازی های آسیایی، گفت: از دست دادن بازی های آسیایی خیلی غم‎انگیز است. ۶ سال عضو تیم ملی بودیم و زحمت بسیار زیای برای این ورزش کشیدیم. در واقع ما خاکش را خوردیم اما که حالا زمان بهره برداری است این شرایط شامل حال ما شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر