|
|
کدخبر: ۱۷۳۵۵۸

از خط خوردن جماعتی خیلی ناراحت شدم

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نباید مقابل السد قطر بی محابا حمله کنیم و باید مراقبت باشیم در دیدار برگشت گل نخوریم.

بختیار رحمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد تساوی بدون گل مقابل السد قطر در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر به هدفمان رسیدیم السد تیم بسیار خوبی است که حتی توانایی پیروزی در دیدار رفت را داشتیم البته آنها نیز یکی، دو موقعیت خوب داشتند که سوشا مکانی به همراه مدافعان ما عملکرد بسیار خوبی ارائه دادند و مانع از باز شدن دروازه مان شدند.

وی در مورد اینکه در دیدار برگشت فولاد خوزستان نیاز به پیروزی دارد عنوان کرد: نتیجه صفر بر صفر بازی را به پنالتی می کشاند و هر تساوی دیگری که با نتیجه غیر از صفر - صفر رقم بخورد السد را پیروز می کند البته نباید به سمت دروازه این تیم بی محابا حمله کنیم و در ابتدا باید حواسمان به این باشد که دروازه مان باز نشود امیدوارم هواداران با حضور در ورزشگاه حمایت خوبی از تیم انجام دهد.

کاپیتان فولاد خوزستان در ادامه تأکید کرد: بعد از بازی وقتی روزنامه ها را می خواندم می دیدم توجه چندانی به این مسابقه نداشتند اگر تیم دیگری به غیر از فولاد خوزستان در این مرحله حاضر می شد رسانه ها چه ها که نمی کردند ما نماینده فوتبال ایران هستیم و رسانه ها باید توجه بیشتری به تیم ما داشتند البته اگر قرار بود به خواست رسانه ها جلو برویم نه قهرمان لیگ برتر می شدیم و نه نتیجه خوبی در لیگ قهرمانان می گرفتیم. متأسفانه کم لطفی می بینیم ما به عنوان نماینده ایران تمام تلاشمان را می کنیم و نباید بین تیم ها فرق بگذاریم.

وی در مورد اینکه قرار است چه زمانی به اردوی تیم ملی در اتریش اضافه شود خاطرنشان کرد: حسین فرکی اعلام کرده بود در صورت پیروزی دو بر صفر در دیدار رفت اجازه بدهد ما به اردوی تیم ملی برویم اما با توجه به مکاتباتی که انجام شده قرار است روز پنج شنبه به اردوی اتریش بپیوندیم. در این مدت خیلی اذیت شدیم پس از اردوی آفریقا تنها ۸ ساعت آزاد بودیم و سپس به اهواز رفتیم بعد از آن دوباره به تهران بازگشتیم تا همراه فولاد خوزستان به قطر برویم انتظار دارم فرکی به ما چند روز اجازه استراحت بدهد فکر کنم در یک ماه گذشته ۱۰ پرواز داشتم.

رحمانی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کنم بتوانم همراه تیم ملی به برزیل سفر کند یادآور شد: تا همین جا که توانستم کنار تیم ملی باشم جا دارد از مربیان تشکر کنم باور کنید هفت، هشت سال پیش افرادی کنارم حضور داشتند و می گفتند می توانم مسافر جام جهانی باشم خدا رحمت کند قنبری یکی از مربیانی که تأثیر زیادی در کار من داشت می گفت تو می توانی در سال ۲۰۱۴ به جام جهانی بروی الان به این مسئله خیلی نزدیک شدم و امیدوارم این اتفاق رقم بخورد.

وی در مورد خط خوردن نام مهرداد جماعتی از اردوی اتریش خاطرنشان کرد: مهرداد بازیکن بسیار خوبی است و در آینده هم می تواند برای تیم ملی مفید باشد متأسفانه پس از حضور در آفریقای جنوبی جماعتی وضعیت خوبی نداشت و به دلیل بیماری نتوانست ۵ روز تمرین کند اگر من هم مریض می شدم شاید اکنون از اردوی تیم ملی خط خورده بودم. جماعتی بازیکن بسیار خوبی است و از عدم دعوت او به اردوی تیم ملی ناراحت شدم به خود او این مسئله را گفتم اما بدون شک او می تواند در سالهای آینده به تیم ملی کمک کند.

هافبک فولاد در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فولاد خوزستان در مسابقات تیم قهرمان آسیا موفق شود ما قهرمانی در لیگ را مدیون هواداران هستیم امیدوارم در بازی مقابل السد بار دیگر هواداران حضور پرشکوهی در ورزشگاه داشته باشند و بتوانیم در این دیدار به موفقیت برسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر